Respawn.pl

Strona główna » Twitch z nowym pomysłem. PogChamp będzie zmieniał się co 24 godziny

Twitch z nowym pomysłem. PogChamp będzie zmieniał się co 24 godziny

Autor: Filip Woszczek

Advertisement

W czwartek świat obiegła informacja o usunięciu jednej z najpopularniejszych emotek na fioletowej platformie. Dnia następnego Twitch natychmiastowo wychodzi z nowym pomysłem, podsuniętym przez jednego z twórców.

Niespodziewanie, włodarze platformy Twitch usunęli emotkę na której widniał Ryan “Gootecks” Gutierrez, przez wielu uważaną za ikonę. Zdając sobie jednak sprawę z dużej wartości symbolicznej PogChampa, zadeklarowali się że znajdą sposób by wynagrodzić tak wielką stratę.

Wobec tego, w mediach społecznościowych momentalnie pojawiło się wiele pomysłów. Wiralową propozycją okazała się ta od twórcy Day9, który zaproponował, by Twitch stworzył zbiór twarzy różnych streamerów, które wyświetlane będą jako PogChamp. Cała niezwykłość tkwi w tym, że emotka ma zmieniać się każdego dnia na inną, losową twarz.

Za każdym razem, gdy ktoś wpisze PogChamp, wyświetlona zostaje losowo jedna z tych twarzy. Stworzyłoby to naprawdę miłą atmosferę widzom spamującym PogChamp i pozwoliłoby, aby znaczenie zostało przypisane nam wszystkim.

Na co Twitch odpowiada:

Wiesz co? W duchu wspólnego rozmyślania nad rokiem 2021, na ten moment zróbmy to!

Przygotujcie się na nowy PogChamp co 24 godziny, począwszy od dzisiaj.

Pierwszą emotką okazała się być twarz Kenny’ego McWilda znanego jako @unrooolie.

Rozwiewając wątpliwości z poprzedniego artykułu, rozszerzenie BetterTTV nadal będzie wyświetlać różne formy PogChampa, niezależnie od tego co postanowi sam Twitch. W końcu jest to rozszerzenie, z którego możemy zrezygnować w każdej chwili.