Respawn.pl

TYLOO nie zagra na IEM Katowice 2022! Powodem pandemia

Autor: Marcin Kapusta

Reprezentant z Państwa Środka, TYLOO nie zagra podczas play-inów Intel Extreme Masters Katowice 2022. Powodem restrykcje pandemiczne!

Chińska formacja TYLOO na początku lutego wzmocniła swój skład CS:GO, kontraktując Hansela “BnTeTa” Ferdinanda. Jego debiut miał nastąpić podczas play-inów IEM 2022. Niemniej zawodnicy nie zjawią się na miejsce, ponieważ ograniczenia covidowe w podróżowaniu uniemożliwiły zawodnikom przybycie do światowej stolicy esportu.

Ze względu na ograniczenia dotyczące podróżowania do Polski, nie będziemy mogli uczestniczyć w tegorocznym IEM Katowice. IEM Katowice zawsze były jedną z najlepszych imprez esportowych i dla drużyny niezwykle bolesna jest utrata szansy na zabłyśnięcie podczas na największej scenie. Planujemy jednak zorganizować długi bootcamp w niedalekiej przyszłości i z pewnością czeka nas wiele ekscytujących wyzwań.” – poinformowali przedstawiciele organizacji za pośrednictwem Twittera.

Slot po TYLOO odziedziczyło Sprout, które otrzymało zaproszenie na podstawie rankingu ESL Pro Tour. Początkowo organizatorzy kontaktowali się z Teamem Spirit i forZe, aczkolwiek obydwie rosyjskie drużyny zmagały się z problemami wizowymi, dlatego też ostatecznie zgłosiły swoją niedyspozycyjność.

Lista uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2022 wygląda następująco:
Główny etap rozgrywek
Rosja Natus Vincere Rosja Gambit Esports Francja Team Vitality eu G2 Esports
Stany Zjednoczone USA Team Liquid Brazylia FURIA Esports Rosja Virtus.pro Dania Heroic
Faza Play-In
Dania Astralis eu FaZe Clan Szwecja Ninjas in Pyjamas Brazylia MIBR
Brazylia GODSENT Australia Renegades Stany Zjednoczone USA compLexity Niemcy BIG
Wielka Brytania Fnatic eu ENCE eSports eu MOUZ Rosja Team Entropiq
eu OG Esports Dania Copenhagen Flames Polska Wisła Kraków eu Sprout

Zmagania w play-inach IEM Katowice 2022 rozpoczną się już 15 lutego, a na linii startu zamelduje się szesnaście ekip, w tym Wisła All In! Games Kraków oraz ENCE Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza.