Respawn.pl

Strona główna » TYLOO nie zagra na IEM Katowice 2022! Powodem pandemia

TYLOO nie zagra na IEM Katowice 2022! Powodem pandemia

Autor: Marcin Kapusta

Reprezentant z Państwa Środka, TYLOO nie zagra podczas play-inów Intel Extreme Masters Katowice 2022. Powodem restrykcje pandemiczne!

Chińska formacja TYLOO na początku lutego wzmocniła swój skład CS:GO, kontraktując Hansela “BnTeTa” Ferdinanda. Jego debiut miał nastąpić podczas play-inów IEM 2022. Niemniej zawodnicy nie zjawią się na miejsce, ponieważ ograniczenia covidowe w podróżowaniu uniemożliwiły zawodnikom przybycie do światowej stolicy esportu.

Ze względu na ograniczenia dotyczące podróżowania do Polski, nie będziemy mogli uczestniczyć w tegorocznym IEM Katowice. IEM Katowice zawsze były jedną z najlepszych imprez esportowych i dla drużyny niezwykle bolesna jest utrata szansy na zabłyśnięcie podczas na największej scenie. Planujemy jednak zorganizować długi bootcamp w niedalekiej przyszłości i z pewnością czeka nas wiele ekscytujących wyzwań.” – poinformowali przedstawiciele organizacji za pośrednictwem Twittera.

Slot po TYLOO odziedziczyło Sprout, które otrzymało zaproszenie na podstawie rankingu ESL Pro Tour. Początkowo organizatorzy kontaktowali się z Teamem Spirit i forZe, aczkolwiek obydwie rosyjskie drużyny zmagały się z problemami wizowymi, dlatego też ostatecznie zgłosiły swoją niedyspozycyjność.

Lista uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2022 wygląda następująco:
Główny etap rozgrywek
 Natus Vincere Gambit Esports Team Vitality G2 Esports
 Team Liquid FURIA Esports Virtus.pro Heroic
Faza Play-In
 Astralis FaZe Clan Ninjas in Pyjamas MIBR
 GODSENT Renegades compLexity BIG
 Fnatic ENCE eSports MOUZ Team Entropiq
 OG Esports Copenhagen Flames Wisła Kraków Sprout

Zmagania w play-inach IEM Katowice 2022 rozpoczną się już 15 lutego, a na linii startu zamelduje się szesnaście ekip, w tym Wisła All In! Games Kraków oraz ENCE Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza.