Respawn.pl

TyLoo odpuszcza SL i-League Invitational

Autor: Sergiusz Lelakowski

Chińska drużyna TyLoo postanowiła opuścić nadchodzący turniej StarLadder i-League Invitational. E-sportowa impreza rozpocząć ma się już 19 maja w Kijowie.

TyLoo zwyciężyło chińskie kwalifikacje do turnieju pokonując drużynę CyberZen (3:0). W przyszłych rozgrywkach mieli rywalizować między innymi z Virtus.Pro czy NaVi`. Wczoraj, drugiego maja na oficjalnym twitterze drużyna poinformowała o odpuszczeniu rozgrywek. Bezpośrednim powodem tej decyzji jest brak czasu na przygotowanie się do wyjazdu na turniej ELeague Season 1 w Stanach Zjednoczonych, rozpoczyna się 24 maja.

Pierwszą drużyną w kolejności do zastąpienia ich było CyberZen, niestety nie mogą oni wziąć udziału w rywalizacji przez problemy związane z wizami. Finalnie drużynę TyLoo zastąpi trzeci team chińskich kwalifikacji – Born of Fire.

W puli nagród StarLadder i-League Invitational figuruje kwota $100.000. W rywalizacji będziemy mogli ujrzeć Virtus.Pro, Natus Vincere, Luminosity Gaming, FlipSid3 Tactics, HellRaisers, Born of Fire, dwie drużyny jeszcze nie zostały wyłonione.