Respawn.pl

Strona główna » TYLOO zagra na majorze; MVP PK powalczy w Minor Play-In

TYLOO zagra na majorze; MVP PK powalczy w Minor Play-In

Autor: Kamil Kowala

Advertisement

Pierwsze z dwóch przewidzianych na dziś spotkań w ramach eliminacji do StarLadder Berlin Major właśnie się zakończyło. Chińskie TYLOO nie pozostawiło żadnych złudzeń i zniszczyło MVP PK, tracąc zaledwie dziesięć rund na dwóch rozegranych mapach.

Po zawodnikach chińskiej organizacji na przestrzeni całego turnieju było widać pewność siebie. Tej nie zabrakło też dzisiaj, ponieważ ich koreańscy rywale nie mieli nawet okazji, aby dojść do głosu. Bitwa rozpoczęła się Dust2 i tam od początku swoją obecność na serwerze wykazywali Hansel “BnTeT“ Ferdinand i HaoWen “somebody“ Xu. To właśnie oni w dużej mierze przyczynili się do świetnego natarcia TYLOO i w efekcie siedmiu punktów prowadzenia do przerwy. Po zmianie stron obraz gry nie uległ żadnej zmianie i Freeman z kolegami zapisali pierwsze starcie na swoje konto.

Po chwili zawodnicy wrócili na serwer, aby walczyć na Inferno. Początek wyglądał co najmniej obiecująco dla MVP PK. Kilka sprawnych ataków przeprowadzonych przez XigNa i spółkę zakończyło się powodzeniem i dzięki temu mogliśmy oglądać Koreańczyków na prowadzeniu. Taki stan rzeczy nie utrzymał się jednak zbyt długo. Antyterroryści szybko znaleźli klucz do obrony i zdobyli wyraźną przewagę, której nie oddali w ataku.

Dla TYLOO zwycięstwo oznacza awans na berlińskiego Majora. MVP PK o swój sukces będzie musiało powalczyć jutro w Minor Play-In.

TYLOO vs MVP PK – 2:0

  • Dust2 – 16:4
  • Inferno – 16:6

Podsumowanie całego azjatyckiego Minora można znaleźć w naszej relacji.