Respawn.pl

Udany debiut nowego składu Snax’a!

Autor: Michał Maćkowski

Nowy zespół Janusza “Snax’a” Pogorzelskiego debiut może zaliczyć do bardzo udanych. Let us cook rozgromiło francuskie GenOne. 

Długo musieliśmy czekać na oficjalnie informacje, jednak debiut nadszedł dosyć szybko. Let us cook, nowy zespół Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego i Sebastiana “FR3ND” Kuśmierza w pięknym stylu zaprezentował się na scenie międzynarodowej. Europejski zespół bez problemów wygrał swoje pierwsze oficjalnie spotkanie.

Snax i spółka z udanym debiutem

Lepszego wejścia w nowy sezon i to na dodatek z nowym zespołem, Janusz “Snax” Pogorzelski nie mógł sobie wymarzyć. Let us cook, w którym oglądamy dwóch Polaków, Duńczyka i dwóch graczy z Rumunii rozpoczął trzeci sezon CCT North Europe od pięknego zwycięstwa.

Pojedynek BO3 rozpoczął się od Vertigo, wybranego przez Let us cook. Już w pistoletówce bardzo dobrze pokazał się rumuński zawodnik Blytz, który zdobył trzy fragi i zgarnął dla swojego zespołu pierwszy cenny punkt. Małe komplikacje europejskiej formacji pojawiły się po zażegnaniu przez Francuzów problemów finansowych, bo w pewnym momencie potrzebowali oni rundy, aby doprowadzić do remisu po trzy. To jednak ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego po stronie terrorystów grała jak z nut i ostatecznie przed zmianą stroną oddała rywalom tylko cztery punkty. Przejście na stronę antyterrorystów nie zmieniło praktycznie nic w przebiegu rozgrywki, bo nadal zespół z Polakami bardzo dobrze czytał rywala i ostatecznie wygrał pierwszą mapę 16:6.

Po przerwie zespoły przeniosły się na Overpassa wybranego przez GenOne. Powiedzieć, że Francuzi nie dojechali na drugą mapę, to tak jakby nic nie powiedzieć. Już na dzień dobry fantastyczną grą w obronie popisali się gracze Let us cook, którzy przegrali tylko jedną rundę. Po zmianie stron pojawiły się małe problemy po wygranej pistoletówce, ale ostatecznie udało się domknąć drugą mapę wynikiem 16:4, a cały mecz 2:0.

Let us cook vs GenOne – 2:0

  • Vertigo – 16:6
  • Overpass – 16:4

Na ten moment nie wiemy, kiedy kolejny raz zobaczymy Let us cook na serwerze.