Respawn.pl

Ultimate zostanie nowym snajperem Team Liquid?!

Autor: Maks Bartosik
Ultimate csgo

Szykuje się kolejny transfer Polaka do uznanej marki! Według najnowszych informacji, Roland “ultimate” Tomkowiak ma zostać nowym zawodnikiem Team Liquid!

Team Liquid ostatniego roku do udanych z pewnością nie zaliczy. Po pierwszej nieudanej przebudowie, w ramach której do zespołu dołączyli Rainwaker i Patsi, tak samo nie udało się z drugą, gdy zespół wzmocnili Skullz oraz Cadian. Amerykańska organizacja korzystając z przerwy wakacyjnej postanowiła podjąć trzecią próbę dokonania przebudowy swojego składu i tym razem zamierza sięgnąć po polskiego zawodnika.

Ultimate z życiową szansą od Liquid?

A tym zawodnikiem ma być uczestnik Pasha Gaming Camp, a później zawodnik takich zespołów jak AGO, PGE Turów Zgorzelec czy ostatnio Illuminar Gaming – ultimate. 21-letni snajper od rozstania ze wspomnianą drużyną pozostaje wolnym agentem i szuka nowego zespołu, co zamierza wykorzystać Team Liquid, które zainteresowało się usługami polskiego snajpera.

Ultimate w składzie Team Liquid miałby zająć miejsce Cadiana, który miesiąc temu wylądował na ławce rezerwowych amerykańskiej formacji. Co ciekawe, początkowo mówiło się, że to inny Polak zostanie nowym snajperem Liquid – mowa o Hadesie, który jednak najprawdopodobniej dołączy do Monte.