Respawn.pl

UNGENTIUM ogłasza swój nowy skład CS:GO – to byli reprezentanci Thunderflash!

Autor: Maks Bartosik
UNGENTIUM

Nieco ponad 1.5 miesiąca UNGENTIUM pozostawało bez składu CS:GO. Dzisiaj polska organizacja poinformowała o skompletowaniu nowej piątki, która będzie reprezentować jej barwy.

UNGENTIUM z swoim poprzednim składem rozstało się na początku lutego, gdy dosyć niespodziewanie zrezygnowano z usług gruBego i spółki. Potem przez dłuższy okres nie pojawiały się żadne informacje o ruchach organizacji, aż 2 dni temu ogłoszono zakończenie współpracy z trenerem – Maciejem “luz” Bugajem. Wtedy już było jasne, że UNGENTIUM coś szykuje.

I przyszykowali. W niedzielę na socialach organizacji pojawiła się informacja o zakontraktowaniu nowego składu CS:GO. Okazał się nim być zespół, który uprzednio występował w barwach Thunderflash. sh3nanigan i spółka odeszli z TF pod koniec lutego i od tamtego momentu pozostawali bez organizacji.

Nowi zawodnicy którzy będą reprezentować fioletowe barwy mają za sobą całkiem solidny start nowego roku. ewrzyn i spółka pokazali się z dobrej strony w kwalifikacjach do majora, a pod koniec swojej przygody w Thunderflash zdołali triumfować na turnieju LANowym LeoGaming Cup.

Nowy skład UNGENTIUM prezentuje się następująco:

  • Paweł “pawkoem” Mitura
  • Michał “Mride” Idzikowski
  • Jan “cej0t” Dyl
  • Igor “ewrzyn” Olszewski
  • Miłosz “sh3nanigan” Klimczak