Respawn.pl

Strona główna » Ungentium zagra o przetrwanie w eliminacjach do Pinnacle Winter Series, a MAD Lions o awans

Ungentium zagra o przetrwanie w eliminacjach do Pinnacle Winter Series, a MAD Lions o awans

Autor: Krzysztof Sarna

Znajdujemy się, prawie że w połowie kwalifikacji do Pinnacle Winter Series 2. Ungentium zagra dziś o przetrwanie w tych eliminacjach, a MAD Lions o sam awans do głównego turnieju. Ponadto na serwerze będzie też MAD DOG’S PACT i Anonymo Esports, które stoczy swój pierwszy pojedynek w Malta Vibes Knockout Series 6.

Pinnacle Winter Series 2 Regionals nie rozpoczęło się dobrze dla Ungentium, które na swoim koncie ma już dwie porażki. Patryk “Sidney” Korab i jego koledzy nie mogą już sobie pozwolić na więcej, ponieważ ewentualna porażka wyeliminuje ich z kwalifikacji. Dlatego też ważne jest, by zanotować dziś na swoje konto pierwsze zwycięstwo. Ekipa z Polski spotka się o godzinie 9:00 ze słabiej notowaną od siebie formacją, ponieważ tą jest eSuba, która aktualnie zajmuje 107. lokatę w światowym rankingu HLTV, podczas gdy formacja znad Wisły jest 87. siłą świata.

CZYTAJ TAKŻE: pashaBiceps z propozycją walki od gwiazdora FAME MMA

Godzinę później na serwerze zamelduje się Anonymo Esports, które stoczy swój pierwszy pojedynek w ramach Malta Vibes Knockout Series 6. “Anonimowi” zmierzą się z Ambush w ramach 1/32 finału. Jak na razie “Anonimowi” nie zainaugurowali pomyślnie 2022 roku, ponieważ pierwsze oficjalne spotkanie przegrali z miksem, fullshock i jednocześnie odpadli z otwartych kwalifikacji do REPUBLEAGUE Season 3 V4. Jednakże dzisiaj zwycięstwo jest niemalże pisane ekipie z Polski, która jest notowana wyżej aż o 49 lokat. Wygrany tego starcia zmierzy się z Entropiq Prague.

MAD DOG’S PACT aktualnie znajduje się w po prostu dobrej sytuacji, jeśli mówimy o kwalifikacjach do Pinnacle Winter Series 2. Bartosz “bnox” Niebisz i jego kompani aktualnie raz przegrali i raz wygrali, przez co ich pole manewru jest jeszcze spore. Nie da się jednak ukryć, że najlepszym scenariuszem byłoby wygranie dwóch kolejnych potyczek. PACT trafił tym razem na bardzo wymagającego oponenta, jakim jest Unique, które zajmuje 37. miejsce w światowym rankingu HLTV. Zespół z Kazachstanu wygrał z ALTERNATE aTTaX i uległ Endpoint. Ewentualne zwycięstwo Rodaków w tym meczu traktowane będzie jako niespodzianka.

Na sam koniec środy ujrzymy MAD Lions, które stanie przed szansą awansowania do Pinnacle Winter Series 2. “Lwy” o dostanie się do głównego turnieju powalczą z Tricked, czyli ekipą na bardzo podobnym poziomie. Michał “MICHU” Müller i jego kompani wygrali już z Ungentium i Enterprise. Natomiast Duńczycy udowodnili swoją wyższość w starciach z eSubą i Teamem Spirit. Jednoznacznego faworyta tych zawodów raczej nie ma, ale spoglądając na to, co w ostatnich dniach na serwerze wyczyniał Polak – nie powinniśmy się martwić o końcowy wynik.

Harmonogram środowych spotkań Polaków prezentuje się następująco:

9:00 | Ungentium vs. eSuba – BO3 [Transmisja]

10:00 | Anonymo Esports vs. Ambush – BO3 [Transmisja]

15:00 | MAD DOG’S PACT vs. Unique – BO3 [Transmisja]

18:00 | MAD Lions vs. Tricked – BO3 [Transmisja]