Respawn.pl

Ungentium żegna się ze składem CS:GO

Autor: Michał Maćkowski

Kolejna polska organizacja postanowiła rozstać się ze swoim dotychczasowym składem CS:GO. Na ten ruch tym razem zdecydowało się Ungentium. 

Nowy sezon CS:GO już się rozpoczął, ale polskie organizacje dopiero teraz postanawiają się pożegnać ze swoimi dotychczasowymi składami. Po AGO na prawie identyczny ruch zdecydowało się Ungentium, w którym pozostał tylko i wyłącznie trener.

Ungentium mówi papa składowi CS:GO

Ostatnie dni są dosyć intensywne na polskiej scenie CS:GO, bo z jednej strony mamy wreszcie nadzieje na dobre wyniki, a z drugiej strony dowiadujemy się o dużych zmianach. Najpierw AGO pożegnało trenera, czwórkę zawodników i być może już niedługo również kolejnych dwóch swoich dotychczasowych graczy. Nieco szybciej sprawę postanowiło rozwiązać Ungentium, które poinformowało o rozstaniu się z prawie całym składem.

Oficjalnie ekipa Patryka “Sidneya” Koraba pożegnała się z Ungentiun.M4tthi, Prism oraz właśnie Patryk reprezentowali barwy polskiej organizacji od półtora roku. Nieco krócej, bo rok i dwa miesiące pod barwami Ungentium spędził Dominik “GruBy” Świderski.  Najkrócej w drużynie był natomiast Patryk “ponczek” Wites. Polska organizacja za pośrednictwem swoich mediów dodała, żeby wypatrywać informacji, co do przyszłości dywizji.

Co dalej?

Organizacja pożegnała piątkę zawodników, jednak wciąż w organizacji na ten moment pozostał trener – Maciej “LuZ” Bugaj. Jak poinformował na Twitterze Patryk Matuszak CEO Ungentium, trwają aktualnie rozmowy z Maciejem na temat jego przyszłości i na ten moment nadal pozostaje członkiem organizacji.