Respawn.pl

Urodziny Jarosława "PashyBiceps" Jarząbkowskiego

Autor: Sergiusz Lelakowski

Swoje dwudzieste ósme urodziny obchodzi dzisiaj jeden z najbardziej znanych i lubianych graczy Counter Strike:Global Offensive na świecie, Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski. Z tego miejsca na wstępie chcielibyśmy życzyć mu wszystkiego najlepszego, powodzenia w rozwijaniu kariery, strzelania głów i samych wygranych!

Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski urodził się 11 kwietnia 1988 roku w Nasielsku. Swoją profesjonalną przygodę z esportem zaczynał w Counter-Strike 1.6. Pierwszą jego poważną drużyną był skład D-Link PGS. Następnie przyszedł czas na ówczesne AGAiN, gdzie dołączył do swoich obecnych kolegów z Virtus.Pro – TaZa, Neo oraz kubena. Przez pewien okres chłopaki grali wtedy pod własnym szyldem. W końcu dołączyli jednak do czołowej niegdyś organizacji w kraju, Frag eXecutors. Początki kariery Jarka były bardzo ciężkie, gdyż w tamtym okresie e-sport nie był aż tak popularny jak dzisiaj. Mimo to, przeczuwał on, że „kanter” może okazać się dla niego czymś wyjątkowym. I miał rację. Kiedy nastała era nowej wersji gry, Counter-Strike: Global Offensive, wszystko się zmieniło. Jednym z najważniejszych wydarzeń było podpisanie przez złotą piątkę kontraktów z rosyjskim multigamingiem Virtus.Pro, który reprezentują aż do teraz. Według rankingu prowadzonego przez hltv.org w roku 2014 Pasha został trzecim najlepszym zawodnikiem sceny CS:GO na świecie. Prywatnie jest mężem i ojcem, a także wspaniałym, pozytywnym człowiekiem. Przyczynił się m.in. do budowy placu zabaw w swojej rodzinnej miejscowości – więcej informacji tutaj.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-8Y4qxND0u0]

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, powodzenia na Dreamhacku w Malmö, a potem na majorze w Kolonii. Jeżeli chodzi o osobiste życzenia, byś pozostał tym kim jesteś i robił to co lubisz.