Respawn.pl

Strona główna » V4 Future Sports Festival 2019

V4 Future Sports Festival 2019

Autor: Sergiusz Lelakowski
virtus.pro

[vc_row][vc_column][vc_tta_tabs color=”orange” active_section=”1″ no_fill_content_area=”true” title=”V4 Future Sports Festival 2019″][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” add_icon=”true” title=”Informacje” tab_id=”1498815527519-154a1d48-6a52″][vc_column_text]

Lokalizacja:Budapeszt
Format rozgrywek:Faza Grupowa + Faza Pucharowa
Liczba uczestników:8
Pula nagród:300 000€
Data:18.09.2019 – 22.09.2019
Transmisja:Twitch.tv/IzakOOO

Uczestnicy

Grupa A

mousesports

Virtus.pro

Tricked

 

E-RIVALS

  • chrisJ
  • frozen
  • karrigan
  • ropz
  • woxic
  • Rejin (trener)
  • Snax
  • Vegi
  • MICHU
  • snatchie
  • phr
  • kuben (trener)
  • HUNDEN
  • roeJ
  • Bubzkji
  • acoR
  • sjuush
  • Winspai (trener)
  • fredi
  • DEV7L
  • BLUEE
  • conoR
  • juho

Grupa B

adwokacik

GAMERZONE

mibr

NiP

 

  • Szpero
  • mynio
  • morelz
  • kaper
  • jedqr
  • crazyd33R
  • kory
  • hussaR
  • torzsi
  • arbie
  • FalleN
  • kNgV-
  • fer
  • TACO
  • LUCAS1
  • zews (trener)
  • forest
  • Get_Right
  • REZ
  • Lekro
  • Plopsi
  • pita (trener)

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza Grupowa” tab_id=”1498815530931-2b8fd4c0-c479″][vc_column_text]

Grupa A

DrużynaIlość punktówBilans
mousesports62-0
Tricked31-1
Virtus.pro31-1
E-RIVALS00-2

Grupa B

DrużynaIlość punktówBilans
mibr62-0
NiP31-1
adwokacik31-1
GAMERZONE00-2

Harmonogram

Środa (18 września)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
11:00 (BO3)Virtus.pro0:2TrickedGrupa A – pierwsze spotkanie
14:00 (BO3)mousesports2:0E-RIVALSGrupa A – Drugie spotkanie
17:00 (BO3)mibr2:1GAMERZONEGrupa B – pierwsze spotkanie
20:00 (BO3)Tricked1:2mousesportsGrupa A- Mecz zwycięzców

Czwartek (19 września)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
11:00 (BO3)adwokacik0:2NiPGrupa B – Drugie spotkanie
14:00 (BO3)Virtus.pro2:0E-RIVALSGrupa A – Mecz przegranych
17:00 (BO3)mibr2:0NiPGrupa B – Mecz wygranych
20:00 (BO3)GAMERZONE0:2adwokacikGrupa B – Mecz przegranych

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-question-circle” add_icon=”true” title=”Faza Pucharowa” tab_id=”1499100891614-5a75dd6f-8d03″][vc_column_text]

Sobota (21 wrześna)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
14:30 (BO3)Virtus.pro2:0NiPĆwierćfinał
18:00 (BO3)Tricked2:1adwokacikĆwierćfinał

Niedziela (22 lipca)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
11:00 (BO3)mousesports0:2Virtus.proPółfinał
14:30 (BO3)MIBR0:2TrickedPółfinał
18:00 (BO3)Virtus.pro1:2TrickedFinał

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Klasyfikacja końcowa” tab_id=”1563313090580-17d3dc0f-bc73″][vc_column_text]

MiejsceDrużynaWygrana
1.Tricked150 000€
2.Virtus.pro70 000€
3-4.Mousesports20 000€
5-6NiP, Adwokacik12 500€
7-8.E-RIVALS, GAMERZONE7 500 €

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gameland_block_9 section_title=”Najświeższe informacje dotyczące V4 Future Sports Festival” post_tag_slug=”V4″ post_paging=”footer_paging”][/vc_column][/vc_row]