Respawn.pl

Valorant stoi otworem dla każdego! Zbuduj karierę wraz z arrMY

Autor: Krzysztof Sarna

Minione miesiące to dobry okres w wykonaniu polskiego Valoranta. w grudniu Aleksander “Zeek” Zygmunt i Patryk “Starxo” Kopczyński zostali Mistrzami Świata. Natomiast w lidze VRL East: Surge to Anonymo Mentos okazało się najlepsze. Do tych osiągnięć należy jeszcze doliczyć europejskie kwalifikacje do Masters przez Kamila “baddy’egoG” Graniczkę. Oczywiste jest, że na tym cała Polska nie chce się zatrzymywać. Dlatego też arrMY przychodzi ze świetną propozycją, jaką jest otwarta liga. 

arrMY jest szczęśliwe z powodu rozwoju polskiego regionu. Przez to też organizacja ze Szczecina poszerza swoje działania o najnowszy tytuł FPS ze stajni Riot Games. Już w kwietniu startuje arrMY Liga Open Valorant, w której każdy, bez żadnych wyjątków będzie mógł rywalizować w ligowym formacie rozgrywek. Jeżeli jesteście chętni, to czasu nie pozostało zbyt wiele, ponieważ zapisy trwają do 31 marca na oficjalnej stronie arrMY Valorant

Liga Open jest najszerszym formatem platformy arrMY, gdzie w IV sezonie bierze udział ponad 180 ekip CS:GO. Najlepsze z nich oczywiście awansują wyżej, do lig Rising i Masters, gdzie kariery graczy nabierają rozpędu. 

Każdy zespół, który weźmie udział w lidze, ma gwarancję dziesięciu pojedynków do rozegrania. Tak więc nie jest to turniej, w którym jedna porażka oznacza koniec zmagań. Dzięki temu ekipy mogą się cieszyć z długotrwałej rywalizacji, a także premiuje się tu determinację i poprawianie własnych umiejętności. Nie musicie się martwić, że traficie na zdecydowanie lepszą drużynę od własnej, ponieważ przeciwnicy są dobierani na podstawie poziomu Waszej formacji. Wygrywacie – gracie przeciwko lepszym. Przegrywacie – otrzymujecie rywali z niższej półki. 

Na tym nie koniec, ponieważ arrMY zapewnia ciekawą pulę finansową, gdyż ta wynosi 15 000 PLN. Powalczyć o nią może każdy, poczynając od półprofesjonalnych zawodników, którzy chcą rozpocząć poważną karierę esportową po ekipy złożone z paczek znajomych, które są nastawione na dobrą zabawę przy solidnej dawce rywalizacji.

Nie macie drużyny? Nic straconego! Wystarczy, że zarejestrujecie się na platformie arrMY i zaznaczycie opcję “poszukuję drużyny”. To nie jedyna droga, bowiem sojuszników do drużyny możecie także poszukać na Discordzie arrMY. 

To nie jedyna inicjatywa arrMY w Valorancie. Równocześnie ruszył także arrMY Stars Valorant, czyli pierwsze w Polsce przedsięwzięcie scoutingowe. Podczas meczów weryfikacyjnych uczestnicy będą dobierani w drużyny, a następnie ich występ zostanie omówiony i oceniony przez trenerów. Najlepiej prezentująca się piątka zostanie zakontraktowana przez czołową organizację esportową w Polsce.