Respawn.pl

Valve jednak słucha społeczności CS:GO? Medal za operację otrzymał poprawki!

Autor: Michał Maćkowski

Takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał. Valve wraz z ostatnią aktualizacją do CS:GO postanowiło zmienić wygląd diamentowego żetonu z Operacji Riptide, który znalazł się w ogniu krytyki. 

Wczoraj, po ponad miesiącu przerwy doczekaliśmy się wreszcie nowej aktualizacji do CS:GO. Oprócz dodania nowej skrzynki, w której znajdują się nowe skiny z konkursu Sny i Koszmary, posiadacze kończącej się już operacji Riptide otrzymali niespodziankę w postaci zaktualizowanego diamentowego medalu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie krytyka społeczności CS:GO, jaka spadła na twórców. Dla wielu ostatni medal nie przypominał diamentowego i nie różnił się praktycznie w ogóle od srebrnego. Duża dyskusja na temat medalu rozpętała się na Reddit, gdzie jeden z użytkowników  stworzył propozycję zmiany diamentowego medalu. Zmiana naprawdę spodobała się społeczności, która poprosiła Valve o wprowadzenie zmiany. Co ciekawe korekta została wprowadzona wraz z ostatnią aktualizacją.

Przeczytaj więcej – Dlaczego diamentowy medal wygląda jak srebrny? Społeczność CS:GO prosi o zmianę ostatniego medalu operacji Riptide

Wczorajsza aktualizacja przyniosła poprawkę o którą prosiła społeczność i od teraz ostatni, diamentowy żeton z operacji Riptide nie wygląda już jak srebrny i dla wielu jest zdecydowanie ładniejszy. Czy posłuchanie przez Valve społeczności to wyłącznie przypadek, czy może faktycznie najbliższe zmiany będą wprowadzane także za głosem graczy? To na ten moment tylko i wyłącznie przypuszczenia.