Respawn.pl

Valve podmienia skin do AWP w skrzynce Revolution – Aktualizacja CS:GO 16.02.2023

Autor: Maks Bartosik
CS:GO Counter-Strike

CS:GO otrzymało dzisiaj kolejną aktualizację, która skupia się przede wszystkim na nowej skrzynce Revolution. Valve postanowiło wymienić jeden ze skinów z najnowszej skrzynki. Jednak to nie wszystko, co przyniosła nowa aktualizacja CS:GO.

Niecały tydzień temu w grze pojawiła się nowa skrzynka Revolution, o której możecie przeczytać tutaj. Wśród nowych skinów znalazła się skórka do AWP nazwana Doodle Lore, która prezentowała się tak:

03

Nowa aktualizacja CS:GO trochę zaskakuje. Valve postanowiło jednak usunąć AWP Doodle Lore z gry, a w jego miejsce wprowadzić nową skórkę do snajperki. Miejsce Doodle Lore zajmie AWP | Duality, które od teraz będzie wypadać z skrzynki Revolution. Gracze, którzy mieli w swoim ekwipunku wspomnianą skórkę, mogą rano nieco się zdziwić.

Valve zdecydowało się na podmienienie skinów w ekwipunkach graczy. Ci którzy mieli Doodle Lore, w zamian otrzymają nową Duality. Nowy skin możecie zobaczyć poniżej:

Zdjęcie

Aktualizacja CS:GO – zmiany na Ember

Nowa aktualizacja CS:GO przyniosła również zmiany na mapie Ember. Są one głównie kosmetyczne, a twórcy gry skupili się na usunięciu sezonowych elementów z mapy i przywróceniu standardowych.

Zmiany na mapie Ember:
– Sezonowe uroczystości zakończyły się w krainie Ember – oświetlenie mapy, motyw, tekstury i modele powróciły do ​​stanu sprzed sezonu.
– Tekstury skał jaskiniowych używają teraz seamless_scale, by poprawić jakość tekstur i wygląd.
– Różne ulepszenia tekstur.
– Naprawiono problem z portalem obszarowym.

Wszystkie informacje na temat poprzednich aktualizacji CS:GO znajdziecie tutaj.