Respawn.pl

Valve szykuje już kolekcje skinów dla Anubisa i Tuscana w CS:GO?

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO Anubis i Tuscan

CS:GO już niedługo otrzyma sporo nowych skinów? Według najnowszych plotek, Valve wybrało już skórki, które mają znaleźć się w dwóch nowych kolekcjach. 

Aktualnie trwa lekka cisza przed burzą, którą serwuje nam Valve. Ostatnie wieści na temat Source 2 rozgrzały do czerwoności społeczność, która czeka na wymarzoną aktualizację. Wiele na to wskazuje, że nie tylko do gry zostanie wprowadzony nowy silnik, ale także nowe skiny, które mogłyby pojawić się nawet już teraz.

Anubis i Tuscan w CS:GO otrzymają swoje kolekcje?

Bardzo możliwe, że CS:GO otrzyma kolejne serie skórek do broni. Znany w środowisku gry Gabe Follower poinformował bowiem, że Valve rozpoczęło tworzenie kolekcji skinów, jakie mają dotyczyć dwóch najnowszych map w grze. Mowa tutaj o Anubis i Tuscan, które nie posiadają swoich kolekcji, a są dosyć popularne w tytule. Co ciekawe, Anubis jest jedyną planszą w aktywnej puli map trybu turniejowego, która nie posiada własnej kolekcji skinów.

Skiny do nowych kolekcji już podobno wybrane

Jak wspomniał Gabe Follower, Valve zdecydowało się wybrać skiny do kolekcji, które są już dostępne w warsztacie Steam. Oznacza to, że skórki nie będą dotyczyć przykładowo motywu mapy. Oczywiście twórcy wybranych skinów otrzymają od producenta gry ustaloną opłatę.