Respawn.pl

Valve szykuje ogłoszenie nowej aktualizacji? Nowe ruchy producenta na oficjalnym blogu

Autor: Michał Maćkowski
Valve, CS:GO, Source 2

Społeczność nie przestaje patrzeć Valve na ręce. Ostatnia noc przyniosła kolejne informacje na temat potencjalnej nowej aktualizacji, która ma przynieść Source 2.

Cała społeczność CS:GO czeka na moment ogłoszenie przez Valve oficjalnie nowego silnika. W tym tygodniu gracze czekali już dwukrotnie na aktualizację po tym, jak Valve działało z postem na oficjalnej stronie gry. Wiele na to wskazuje, że Valve dopieszcza ogłoszenie i faktycznie w tym miesiącu może nadejść długo wyczekiwana zmiana.

CS:GO blog activity detected – Valve szykuje ogłoszenie Source 2?

W nocy z dziewiątego na dziesiątego marca ponownie społeczność czekało na nową aktualizację. Wczoraj po godzinie 19 wykryto bowiem kolejny ruchy związane z ogłoszeniem nowe aktualizacji przez Valve. Tym razem producent najprawdopodobniej pracował nad opisem aktualizacji, które pojawiają się zawsze podczas ogłoszenia zmian w grze na stronie głównej.

Podobne ruchy ze strony Valve mogliśmy ujrzeć pierwszego marca, kiedy to producent oficjalnie dodał do swojego bloga nowego ukrytego posta. Nie wykluczone, że wczorajsze zmiany dotyczą właśnie tego ogłoszenia, które edytowane było kilkukrotnie w ostatnich dniach.

Z pewnością na blogu aktualizacja nie pojawi się tylko w sekcji “update” ale także na stronie głównej, gdzie najważniejsze zmiany bardzo często są eksponowane. Tak jest w przypadku dodania między innymi naklejek z okazji Majora czy nowej skrzynki.

Kiedy nowy silnik w CS:GO?

Na ten moment nie wiemy, kiedy Source 2 wkroczy do CS:GO, czy otrzymamy nową wersję pod nazwą Counter-Strike 2 o, czym sugeruje Richard Lewis. Wszystko ma wydarzyć się w tym miesiącu lub w okolicach pierwszego kwietnia, co nie ukrywajmy, budzi pewne wątpliwości wśród społeczności.