Respawn.pl

Valve wciąż rzeźbi w Source 2 – nowa aktualizacja i podejrzane zachowanie deweloperów

Autor: Michał Maćkowski
Source 2, CS:GO

Wciąż nie doczekaliśmy się Source 2, jednak ponownie Valve w zeszłej nocy pracowało nad zmianami. Tym razem doczekaliśmy się aktualizacji gałęzi deweloperskich, ale i podejrzanych ruchów deweloperów. 

Codziennie jesteśmy świadkami nowych ruchów ze strony Valve, które pracuje nad nowym silnikiem. Ostatnia noc niestety nie była przełomowa, jednak ponownie doczekaliśmy się aktualizacji i co także istotne, dziwnych ruchów ze strony deweloperów pracujących nad grą.

Kolejna aktualizacja gałęzi deweloperskich od Source 2 

W okolicach godziny trzeciej nad ranem, ponownie wykryto nową aktualizację w gałęziach deweloperskich odpowiedzialnych za Source 2. To kolejny dzień z rzędu, kiedy to deweloperzy wciąż pracują nad silnikiem w swoim obszarze. To jednak aktualizację tym razem otrzymała także nieznana nam nadal aplikacja, która najczęściej zwiastowała nadejście nowej operacji. Tym razem bardzo możliwe, że aplikacja dotyczy serwerów dla nowego silnika.

Deweloperzy starają chować się swoje konta Steam

Społeczność szuka wszędzie informacji na temat Source 2 i nadchodzącej wielkiej aktualizacji do CS:GO. Sprawa ma się na tyle poważnie, że programiści pracujący przy grze, jednocześnie zmienili swoje zdjęcia profilowe, aby trudniej było rozpoznać ich konta. Najprawdopodobniej deweloperzy robią zrzuty ekranu, które będą wykorzystane do promocji zmian i lepszym wytłumaczeniu, co zmieniło się w grze z nową aktualizacją, jak to mieliśmy po wprowadzeniu Panoramy UI.

Wszystkie informacje na temat potencjalnej aktualizacji z nowym silnikiem, znajdziecie tutaj.