Respawn.pl

Strona główna » Valve wprowadza nową możliwość awansu do RMR – Aktualizacja CS:GO 16.11.2022

Valve wprowadza nową możliwość awansu do RMR – Aktualizacja CS:GO 16.11.2022

Autor: Filip Woszczek
CS:GO

Wraz z końcem wielkiego święta CS:GO w Brazylii, Valve zdecydowało się na dodatkową drogę do zamkniętych kwalifikacji Majora. Oprócz tego, w sklepie pojawiły się kapsuły z autografami zwycięzców Rio Major, w wersji papierowej, brokatowej, hologramowej i złotej.

W związku z tym, że drużyna Outsiders zwyciężyła na IEM Rio Major 2022, kapsułę z autografami zawodników można teraz kupić w sklepie gry. Oprócz tego, Valve wprowadziło istotną zmianę dotyczącą zapraszania drużyn do kwalifikacji poprzedzających Major. Dotychczasowo drużyny trafiały do turnieju RMR(Regional Major Ranking) za sprawą bezpośredniego zaproszenia lub awansując z otwartych kwalifikacji.

Od kolejnego turnieju rangi Major, drużyny, które będą konsekwentnie osiągać dobre wyniki w turniejach Valve i nie tylko, zostaną bezpośrednio zaproszone do zamkniętych kwalifikacji, tym samym omijając rozgrywki w otwartych kwalifikacjach. W nadchodzących dniach Valve ujawni nieco więcej szczegółów na temat nowego systemu RMR.

[RIO MAJOR]

  • Kapsułki z autografami mistrzów Rio 2022 są już dostępne w sprzedaży. 50% wpływów trafia do uczestniczących graczy i organizacji.

[RÓŻNE]

  • Integracja stanu gry JSON określa teraz SteamID gracza podkładającego lub rozbrajającego bombę jako ciąg znaków, aby uniknąć obcinania liczb w skryptach konsumenckich.