Respawn.pl

Valve zaktualizowało ranking CS2 – tylko jedna polska drużyna w TOP 50

Autor: Maks Bartosik
Rebels zajmują 50 miejsce w rankingu Valve

Po dłuższym czasie oczekiwania, otrzymaliśmy nową aktualizację rankingu Valve. Niestety, w TOP 50 najlepszych drużyn CS2 znalazła się tylko jedna z Polski.

Ranking Valve będzie od teraz najważniejszym wśród wszystkich rankingów. To właśnie na jego podstawie poznamy zespoły, które wystąpią na drugim turnieju rangi Major w CS2. Kilka dni temu Valve zdecydowało się na zaaktualizowanie go. I już teraz wiemy, że różni się on zdecydowanie względem np. rankingu HLTV.

MOUZ liderem rankingu Valve!

Na czele rankingu Valve znalazło się MOUZ, a na podium są także FaZe i Team Spirit. TOP5 zamykają zawodnicy Vitality i G2, co jeszcze nie jest niczym specjalnie zaskakującym. Pierwsza niespodzianka to szóste miejsce, które przypadło TheMongolz. W TOP10 znalazły się także Natus Vincere, Astralis, Eternal Fire i Heroic.

W TOP30 znalazły się jeszcze dwie formacje z Polakami w składzie – GamerLegion oraz ENCE, które zajmują kolejno 27 i 28 miejsce. Natomiast jeśli chodzi o w pełni polskie składy, to w TOP50 znalazł się tylko jeden – Rebels Gaming, które zajmuje dosyć odległą, 50 pozycję.