Respawn.pl

Valve zmieniło logo Counter-Strike 2 w porównaniu do CS:GO; Zmiana jest duża, a mało kto zwrócił na to uwagę

Autor: chiken
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Fani serii Counter-Strike czekają na oficjalną premierę nowej wersji gry, a tym czasie społeczność odkryła ciekawą zmianę w logo gry. 

Społeczności Counter-Strike nie umknie żaden detal, jednak dopiero po kilku miesiącach gracze zauważyli jedną zmianę, której mało kto się spodziewał. Wszystko bowiem dotyczy logo.

Logo Counter-Strike 2 a logo CS:GO

Znany w społeczności CS’a Aquarius, zauważył pewną zmianę w logo Counter-Strike 2, której nie zauważyła znaczna część graczy. Zmiana jest nie zbyt istotna, przez co wielu po prostu nie zwróciło uwagi. To jednak osoby interesujące się detalami gry, z pewnością są zaskoczone.

Wszystko bowiem chodzi o kolory na logo Counter-Strike 2. Nowsza wersja gry otrzymała z lewej strony kolor pomarańczowy, a nie niebieski, jak to było w przypadku CS:GO. Dodatkowo kolor niebieski został nieco rozjaśniony. Nie jest to istotna zmiana, a bardziej ciekawostka dla fanów gry.

Co jeszcze zmieniło się w logo CS’a?  

Nie licząc kolorów, logo CS 2 doczekało się także nieco uproszczenia i mniejszej ilości detali. Postać na logo została lekko pochylona i mniej widoczne są na niej kontury różnych przyrządów czy części broni. Mówiąc wprost, Valve zdecydowało się uprościć logo.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdują się tutaj.