Respawn.pl

Vegi oficjalnie uzupełnia skład Virtus.pro!

Autor: Krystian Terpiński

Ponad tydzień temu pisaliśmy o przedstawionych przez Jarka “DeKaya” Lewisa informacjach na temat definitywnego transferu Arka “Vegiego” Nawojskiego do rosyjskiej organizacji. Dziś za pomocą swoich mediów społecznościowych Virtus.pro potwierdziło dokonanie transakcji. 

Osiemnastolatek zastąpi w składzie przesuniętego już jakiś czas temu na ławkę rezerwowych Mateusza “TOAO” Zawistowskiego. Przez ostatnie dwa tygodnie Vegi wspomagał ekipę Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego jako stand-in w rozgrywkach online i podczas lana Charleroi Esports. O swoim najnowszym nabytku wypowiedział się menadżer generalny Virtus.pro, Roman Dvoryankin:

W dalszym ciągu poszukujemy młodych talentów, które będą w stanie pomóc naszej drużynie CS:GO wrócić na akceptowalny poziom. Pomimo swojego młodego wieku, Vegi udowodnił już, że jest nie tylko obiecującym graczem, ale również kompetentnym partnerem dla pozostałych członków składu. Oczekujemy od Arka, że wzmocni Virtus.pro pod każdym możliwym względem. Chciałbym również podziękować TOAO za jego czas spędzony z drużyną. Mateusz nie mógł osiągnąć swojego prawdziwego potencjału, ale nikt nie wątpi w to, że nie będzie on miał problemów z kontynuowaniem swojej profesjonalnej kariery.

Aktualny skład Virtus.pro prezentuje się następująco:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski 
  • Michał “MICHU” Müller
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Paweł “byali” Bieliński
  • Arek “Vegi” Nawojski
  • Jakub “kuben” Gurczyński (trener)