Respawn.pl

Venatores poza turniejem!

Autor: Jakub Błaszczak

Śledząc ostatnie poczynania “Myśliwych”, wydawałoby się, że mogą powalczyć o finał 14. edycji turnieju Stream.Me Gauntlet: CIS vs. EU, ale niestety tak się nie stało. W półfinałowym spotkaniu Polacy nie podołali ekipie pro100.

Venatores 0 de_cbble (6:16)

de_mirage (10:16)

2 pro100

Cbble nie bez powodu został wybrany przez ukraińską formację. pro100 bezapelacyjnie zdominowała naszym rodaków. Venatores było bezsilnie wobec bardzo skutecznie broniących przeciwników, a kilka dodatkowych rund po stronie terro udało im się urwać dopiero w momencie, kiedy licznik przeciwników wskazywał 11. rundę. Kolejno przegrana “pistoletówka” i przy wyniku 6:16 cbble powędrował na konto pro100.

Na kolejnej mapie, a mianowicie de_mirage, po pierwszej połówce wielu z nas powiedziało klasyczne “ggwp”, ponieważ po raz kolejny byliśmy świadkami kompletnej dominacji ze strony pro100. Tym razem przeciwnicy Polaków pokazali, że po stronie terro również potrafią walczyć i połówkę zamknęli wynikiem 3:12. Venatores jednak tanio skóry nie sprzedali i doprowadzili nawet do wyniku 10:12, ale obudzili się zdecydowanie za późno i ostatecznie mecz zakończył się 10:16 na rzecz ukraińskiej formacji.

Niestety, tym sposobem “Myśliwi”, pożegnali się z turniejem, wzbogaceni o doświadczenie, bo niestety, za 3-4. miejsce organizatorzy nie przewidzieli żadnych nagród, zawodnicy pro100 powalczą w finale o 1000$ z formacją EPG.