Respawn.pl

Virtus.pro i Liquid kolejnymi ćwierćfinalistami BLAST Premier Fall Showdown

Autor: Krzysztof Sarna

Faworyci nie zawiedli i wykonali swoją robotę. Tak właśnie wyglądał czwartek na BLAST Premier Fall Showdown. W ćwierćfinałach ujrzymy Virtus.pro, a także Team Liquid. 

Nie było to nadzwyczajny czy przełomowy dzień na BLAST Premier Fall Showdown. Dwie z ekip wykonały to, co do nich należało i się rozeszły. Virtus.pro pokonało wynikiem 2:0 Movistar Riders. Łatwiejszą przeprawę miał Team Liquid, który gładziutko poradził sobie z 9z. 

“Niedźwiedzie” dostały się do 1/4 finału dzięki wygraniu z Movistar Riders. Organizacja z regionu CIS rozpoczęła ten mecz od wygranej na Vertigo, jednak arena ta była wyborem drużyny z Hiszpanii. Do pewnego czasu VP radziło sobie wyśmienicie, bo wygrywało nawet 13:5, ale później na własne życzenie doprowadziło do nerwowej końcówki. W pewnym momencie tablica wyników wskazywała 14:12 czy też 15:14, ale w ostateczności dziewiąta formacja świata zamknęła tę lokację w regulaminowym czasie gry. Następnie na Mirage’u podopieczni Dastana “dastana” Akbayeva byli prawie że nieomylni, ponieważ triumfowali na nim do ośmiu.

Następnie Team Liquid przejechał się po 9z. Gabriel “FalleN” Toledo i jego koledzy najpierw zainkasowali Nuke’a na swoje konto triumfując 16:3. Później na Inferno również poszło im z górki, ponieważ wygrali je 16:6. Tym samym w ćwierćfinale VP stanie naprzeciwko Teamu Liquid. Spotkanie to zaplanowano na nadchodzącą sobotę, na godzinę 15:30. 

Czwartkowe wyniki BLAST Premier Fall Showdown prezentują się następująco:

Virtus.pro 2:0 Movistar Riders – Vertigo 16:14, Mirage 16:8

Team Liquid 2:0 9z – Nuke 16:3, Inferno 16:6

Wszystkie bieżące informacje na temat BLAST Premier Fall 2021 Showdown znajdziecie w specjalnej relacji tekstowej:

blastpremier

Fot. BLAST