Respawn.pl

Virtus.pro nad przepaścią. Polacy zagrają w meczu o wszystko z G2

Autor: Krystian Terpiński
Snatchie Virtus.pro

Virtus.pro po niefortunnej końcówce przegrało wczoraj swoje pierwsze lanowe spotkanie z Gamer Legion. Teraz przed ekipą Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego ostatnia szansa na pozostanie w turnieju. 

Rozpoczął się drugi dzień Charleroi Esports, podczas którego poznamy wszystkich uczestników fazy play-off. W mało komfortowej sytuacji znajdują się reprezentanci Virtus.pro, którzy przez odniesioną pierwszego dnia porażkę muszą zmierzyć się w drabince przegranych z G2 Esports. Nadwiślańska piątka, by awansować do kolejnego etapu turnieju musi nie tylko rozprawić się z francuską drużyną, ale również ze swoim wczorajszym oprawcą. O tym, że łatwo nie będzie chyba nie muszę nikogo przekonywać, jednak trzeba wierzyć, że Paweł “byali” Bieliński i jego koledzy staną na wysokości zadania i w końcu zaprezentują formę, której tak wielu od nich oczekuje.

Początek spotkania Virtus.pro kontra G2 został zaplanowany na godzinę 15:40. Polską transmisję z wszystkich meczów w ramach Charleroi Esports można oglądać na kanale inet_saju.