Respawn.pl

Strona główna » Virtus.pro przed pierwszym meczem w SL i-League Invitational Shanghai 2017

Virtus.pro przed pierwszym meczem w SL i-League Invitational Shanghai 2017

Autor: Patryk Głowacki

Po udanym EPICENTER 2017, Virtus.pro przystępuje do kolejnych LAN-owych rozgrywek. Polacy staną bowiem do walki w SL i-League Invitational Shanghai 2017.

“VP” przystępuje do rozgrywek po tym, jak na niedawno zakończonym EPICENTER dotarli oni aż do finału, pozytywnie zaskakując większość fanów CS:GO. W finale turnieju polska formacja musiała co prawda uznać wyższość SK Gaming, lecz dla wielu drugie miejsce w prestiżowych rozgrywkach jest sygnałem, że “Virtusi” powracają do gry o najwyższą stawkę.

Nie trzeba było długo czekać, by podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego pojawili się na kolejnym LAN-ie. W czwartek bowiem Polacy staną do walki w SL i-League w Szanghaju. Patrząc na obsadę turnieju, Filip “Neo” Kubski i spółka wydają się być głównym faworytem do zwycięstwa. Zmagania w Chinach będą dobrą okazją dla drużyny na udowodnienie, że wreszcie ma ona kryzys za sobą.

W pierwszym swoim spotkaniu w ramach rozgrywek, Virtus.pro zmierzy się z Flash Gaming. W większości chińska formacja to twór powstały w marcu tego roku. Od tego czasu zespół, z YuanemZhangiem “Attackerem” Shengiem na czele, zdobył miano jednej z najlepszych formacji w Azji.

Mimo że mecz będzie pierwszym spotkaniem dla obu ekip, to jednak zostanie on rozegrany do dwóch wygranych map, jak wszystkie inne grupowe pojedynki. Początek starcia zaplanowano na godzinę 12:00.

Harmonogram:

  • 12:00: Virtus.pro – Flash Gaming – BO3; stream (EN) lub stream (PL)

Wyniki wcześniejszych spotkań:

  • Heroic – Spirit 2:0 (16:14 – mirage, 16:7 – nuke)