Virtus.pro przegrywa z Chaos

Autor: Aleksander Kurcoń
Snatchie Sprout

Virtus.pro przegrało 0:2 z Chaos w ramach rozgrywek UCC Summer Smash. Polacy trafili tym samym do drabinki przegranych.

Nie tak miało wyglądać spotkanie VP z Chaos na start drabinki wygranych UCC Summer Smash. Polacy rozpoczęli mecz na Trainie, był to ich wybór. Początek w wykonaniu Virtusów był jednak fatalny. Chaos po stronie atakującej wręcz miażdżył przeciwników, wygrywając aż siedem kolejnych rund! Nasi rodacy zdołali jeszcze podratować ten wynik, ostatecznie do przerwy przegrywali 6:9. Po zmianie stron zobaczyliśmy kompletnie innych Virtusów. Teraz to na ich konto wpadło sześć punktów z rzędu, dzięki czemu wyszli oni na prowadzenie 13:9! Szwedzi się jednak w porę obudzili i z lekkimi problemami, ale wygrali po raz kolejny siedem rund z rzędu. Tym samym to Chaos wygrał Traina wynikiem 16:13.

Po “pociągach” przenieśliśmy się na Dusta2, wybór Chaos. Tu oglądaliśmy bardziej wyrównany pojedynek, prowadzenie przechodziło z rąk do rąk, jednak ostatecznie to Polacy wygrali pierwszą połowę 8:7. Był to jednak ostatni dobry moment w wykonaniu VP. Szwedzi po przejściu na stronę atakującą dominowali przeciwników, najczęściej wygrywali rundy eliminując wszystkich rywali. Wyrównana gra całej piątki ze Skandynawii przełożyła się na wygraną 16:11 w ich wykonaniu. W drużynie Virtus.pro zabrakło przede wszystkim Michała “snatchie” Rudzkiego, który miał tylko 8 fragów.

Tym samym Virtus.pro spada do drabinki przegranych, swojego rywala póki co nie zna.

Virtus.pro 0:2 Chaos – Train 13:16; Dust2 11:16