Respawn.pl

Virtus.pro ulega białoruskiej Nemidze na VulkanBet Invitational.

Autor: Mateusz Olczyk

Mecz decydujący w grupie A na VulkanBet Invitational właśnie się zakończył. Niestety – Virtus.pro nie podołało białoruskiej Nemidze.

Starcie na Inferno bardzo dobrze zaczęło się dla grającego po atakującej stronie Virtus.pro. Pistoletówka i dwie następne rundy dość gładko wpadły na konto Polaków, a dopiero w trzeciej oraz czwartej zawodnikom Nemigi udało się wygrać poprzez rozbrojenie bomy. Niedźwiedzie zdobyły jeszcze jeden punkt, jednak wtedy gra przestała się układzać po ich myśli. Drobne błędy, problemy w pojedynkach aimowych, czy w końcu również przegrana na eco przeciwników, szybko odbiły się na wyniku, doprowadzając do remisu oraz wyjścia Nemigi na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla białoruskiej drużyny.

Sytuacja zaczęła się poprawiać dopiero po zmianie stron. Polacy zdobyli pierwsze cztery rundy, wychodząc tym samym na niewielkie prowadzenie. Anton “boX” Burko i jego zespół nie zamierzali jednak długo pozwalać na taki stan rzeczy – Między zespołami zaczęła się zacięta walka o każdą kolejną rundę. W ogólnym rozrachunku to jednak Białorusini okazali się lepsi, zamykając spotkanie z wynikiem 16:12.

Virtus.pro vs Nemiga – 0:1

Inferno – 12:16

Jeszcze dziś ponownie będziemy mogli zobaczyć Niedźwiedzie w akcji, tym razem w starciu z innym Polskim zespołem – x-kom Team! Mecz odbędzie się o godzinie 16:00 w ramach LOOT.BET Season 2.