Respawn.pl

Vitality przyleciało po tytuł, ale czy z nim wyleci? #MisjaKolonia

Autor: Maks Bartosik
Spinx

Pora na ostatni tekst w ramach serii #MisjaKolonia. Dzisiaj na pożegnanie przyjrzymy się mistrzom z Paryża – Vitality.

Zmiana tuż po wygraniu Majora

Francusko-duńska formacja latem dokonała jednej zmiany. Z zespołem pożegnał się Dupreeh, a jego miejsce w składzie “Szerszeni” zajął FlameZ, sprowadzony z OG. Tym samym z francusko-duńskiej ekipy zrobiła się francusko-izraelska z małą domieszką duńskości.

Jednak nawet odejście Dupreeha nie było w stanie zatrzymać rozpędzonej maszyny Vitality. Zywoo i spółka poradzili sobie naprawdę dobrze podczas BLAST Premier Fall Groups, pokonując na swojej drodze EG, Complexity i BIG. Jednak do idealnego występu zabrakło wygranej z Ninjas In Pyjamas, z którym podopieczni Zonica przegrali 0:2.

Vitality to murowany faworyt do wygrania IEM Cologne 2023

Jednak już w swoim pierwszym meczu podczas IEM Cologne 2023, Vitality pokazało, na co ich stać. Zywoo i spółka przejechali się po OG, wygrywając pewnie 2:0. Widać było, że “Szerszenie” w lekko odświeżonym składzie są niesamowicie mocne i gdy już zgrają się do końca, to będzie niezwykle ciężko ich pokonać.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

Vitality do Kolonii nie przyleciało walczyć o play-offy. Oni przylecieli, żeby wygrać i świętować kolejny triumf, tym razem w legendarnej Lanxess Arenie. I patrząc na to, jak grają, można śmiało powiedzieć, że są głównym faworytem do wygrania IEM Cologne 2023. Jedyne formacje, które są w stanie im zagrozić to FaZe i Heroic, ale szczerze mówiąc, Zywoo i spółka mają w swoim arsenale wszystko, by po ten końcowy triumf sięgnąć.

Wszystkie teksty z serii #MisjaKolonia znajdziecie tutaj.