Respawn.pl

Vitality zagra bez Dupreeha podczas ESL Pro League S17!

Autor: Maks Bartosik

Team Vitality wystąpi bez jednego z zawodników podczas marcowych finałów 17 sezonu ESL Pro League. Mowa o Dupreehu, który opuści turniej ze względu na narodziny dziecka.

Finały siedemnastego sezonu ESL Pro League rozpoczną się już za trzy dni. W tym sezonie co prawda nie bierze udziału żadna polska formacja, jednak mimo to zapowiadają się niezwykle ciekawe, zwłaszcza dla fanów Vitality. Francusko-duńska drużyna swoje zmagania w EPL rozpocznie dopiero na początku marca, jednak już teraz wiemy, że podopieczni zonica wystąpią w niepełnym składzie.

Vitality na finałach ESL Pro League będzie grać bez Dupreeha, który opuści turniej ze względu na sprawy prywatne. Dokładniej chodzi o spodziewane narodziny dziecka 29-letniego Duńczyka. Organizacja poinformowała o tym w tygodniu i ogłosiła również, kto zastąpi Dupreeha. Będzie to Audrick “JACKZ” Jug, który na co dzień reprezentuje barwy HEET.

Dowiedzieliśmy się również, kto będzie pełnił rolę rezerwowego w składzie Vitality. Będzie to Mathieu “MaT” Leber, który pełni rolę asystenta Zonica w francusko-duńskiej formacji. 37-latek od 2016 roku nie jest już aktywnym graczem, jednak Vitality liczy, że w razie wypadku będzie w stanie im pomóc.

Skład Team Vitality na finały ESL Pro League S17 prezentuje się następująco:

France Dan “⁠apEX⁠ Madesclaire
France Mathieu “⁠ZywOo⁠ Herbaut
Israel Lotan “⁠Spinx⁠ Giladi
Denmark Emil “⁠Magisk⁠ Reif
France Audric “⁠JACKZ⁠ Jug

Denmark Danny “⁠zonic⁠ Sørensen (trener)

France Mathieu “⁠MaT⁠ Leber (rezerwowy)