Respawn.pl

W CS2 pojawią się skiny do kurczaków?!

Autor: Maks Bartosik

Skiny do kurczaków w CS2? To możliwe! W plikach gry pojawiły się zapisy dotyczące animacji zwierząt!

Co prawda dalej nie wiemy, kiedy dojdzie do premiery Counter-Strike 2, ale na szczęście z każdym dniem poznajemy nowe informacje o nowej wersji CounterStrike’a. Jedna z nich może wskazywać na to, że w CS2 pojawią się skiny do… kurczaków.

Jeden z użytkowników Twittera odkrył, że w plikach gry pojawiły się fragmenty kodu, które prawdopodobnie dotyczą animacji zwierząt. Wśród nich są takie jak skręt w dany kierunek, bieg czy nawet atak.

Ten sam użytkownik zauważył, że w Dota 2 również mamy do czynienia ze zwierzakami, które są określone mianem przywoływanych jednostek, które podążają za bohaterami po całej mapie.

I na koniec kilka sytuacji, w których mogą zostać wykorzystane zwierzaki. Kto wie, może w CS2 każdy gracz będzie mógł mieć własnego kurczaka?

W CS2 będą skiny do kurczaków?

Inny użytkownik Twittera pokusił się nawet o stworzenie potencjalnych skinów do kurczaków. Nie jest to wcale wykluczone, patrząc na to, że komendy z kodu gry mogą równie dobrze zostać dodane do warsztatu Steam. Na razie jednak są to tylko fantazje graczy, ale kto wie, może faktycznie coś jest na rzeczy…

Trzeba mieć na uwadze fakt, że dotychczas Valve zdarzało się tworzyć “skiny” do kurczaków, które pojawiały się choćby przy okazji zimowych aktualizacji CS:GO. Wtedy sympatyczne ptaki były ubrane w zielony sweter:

CS:GO's chickens are wearing festive Christmas sweaters again | PC Gamer