Respawn.pl

Strona główna » W DRODZE PO TYTUŁ I MARZENIA! POLACY JUŻ DZISIAJ POWALCZĄ O MISTRZOSTWO ŚWIATA FIFA 22!

W DRODZE PO TYTUŁ I MARZENIA! POLACY JUŻ DZISIAJ POWALCZĄ O MISTRZOSTWO ŚWIATA FIFA 22!

Autor: Michał Maćkowski
FIFA 22

Polski zespół już przeszedł do historii FIFA 22, a to jeszcze nie koniec! Już dzisiaj nasi rodacy powalczą w półfinale FIFAE NATIONS CUP 2022, gdzie zmierzą się ze Szwecją.

Kolejne spotkania już dzisiaj, a społeczność nie zdążyła ochłonąć jeszcze po wczorajszych fantastycznych spotkaniach z udziałem naszych rodaków na FIFAE NATIONS CUP 2022. Damian “Damie” Augustyniaka oraz Kacper “Furman” Furmaniak pod okiem Bartosza “bejotta” Jakubowskiego i Jarosława Radzio najpierw w 1/8 fazy pucharowej pokonali graczy z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a następnie wyeliminowali jednych z faworytów – Portugalie.

Po puchar i marzenia!

Nie ochłonęliśmy jeszcze po wczorajszych spotkaniach, a już dzisiaj czeka nas minimum jedno starcie z udziałem naszych rodaków. W półfinale rozgrywek Polacy zmierzą się ze Szwedami, którzy dosyć niespodziewanie w ćwierćfinale wyeliminowali reprezentantów Argentyny. Przed naszym zespołem bardzo trudne zadanie, jednak walka nie toczy się o nic, bowiem zwycięzca zagra w finale Mistrzostwa Świata FIFA 22.

Polacy są debiutantami na rozgrywkach, a już sporo namieszali! Polacy w fazie grupowej zajęli drugie miejsce, przegrywając jedynie z Meksykiem, który miał lepszy bilans bezpośrednich spotkań. To jednak jak widać, nie wyszło naszej ekipie na złe, bo awans do najlepszej czwórki to już wielkie osiągnięcie, a przygoda jeszcze się nie zakończyła i wciąż możemy poznać jej lepszą przyszłość.

Z kim w ewentualnym finale FIFA ENATIONS CUP 2022?

Nie pompujemy balonika, ale co jeśli nasi rodacy pokonają Szwedów i awansują do finału? Tam będzie czekać zwycięzca pary Włochy konta Brazylia. Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn i nieważne z kim Polacy ewentualnie zmierzą się w decydującym meczu, będzie to prawdziwa batalia, która być może przyniesie zwycięstwo i tytuł Mistrza Świata FIFA 22.

Półfinał z udziałem Polaków zaplanowany jest na godzinę 14:20. Oczywiście rywalizacje możecie oglądać z polskim komentarzem na kanałach TVP Sport – Youtube, w aplikacji oraz na Twitchu!