Respawn.pl

W marcu padł rekord otwartych skrzynek w CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO, Counter-Strike

CS:GO mimo zapowiedzi Counter-Strike 2 ma się bardzo dobrze. W marcu odnotowano nie tylko rekordy graczy, ale także ilość otwartych skrzynek, która sięgnęła prawie 40 milionów.

Ostatnie miesiące dla CS:GO są znakomite. Gracze nie tylko chętnie grają w produkcję Valve, bijąc w tym roku już kilkanaście razy rekord, ale także uwielbiają otwierać skrzynki. Marzec pod tym względem był rekordowy, a producent otrzymał potężny zastrzyk gotówki.

Nowy rekord otwartych skrzynek w CS:GO

Od stycznia tego roku możemy zauważyć wzrost cen skórek i skrzynek, a spowodowane może być to między innymi coraz częstszą decyzją o zakupie klucza i spróbowania swojego szczęścia. W pierwszym miesiącu 2023 roku otwarto bowiem według wyliczeń około 21,6 miliona skrzynek, a już w lutym o sześć milionów więcej. Jednak marzec pobił dotychczasowe rekordy.

Przeczytaj więcej – Ile otwarto skrzynek CS:GO w 2022 roku?

Według wyliczeń csgocasetracker.com, marzec było rekordowy jeżeli chodzi o otwarte skrzynie w CS:GO. Gracze mieli otworzyć 39 i pół miliona skrzynek, co pozwoliło Valve zarobić ponad 92 miliony euro, co po przeliczeniu na złotówki daje około 430 milionów.

skrzynie miesiace

fot. csgocasetracker.com

Martwa gra? Nie dla Valve

Mimo że Valve zapowiedziało Counter-Strike 2, gracze nadal ochoczo grają w CS:GO i otwierają skrzynie. Najchętniej według wyliczeń gracze mieli otwierać skrzynię Snów i Koszmarów, których podobno otworzyli 5 369 420. Na drugim miejscu znalazł się Recoil, a najlepszą trójkę zamknęła skrzynia Clutch. Pełna lista z wynikami danych skrzyń dostępna jest poniżej po kliknięciu w zdjęcie. 

skrzynie