Respawn.pl

W Snow Sweet Snow 2 Polacy przegrywają, a w ESEA Premier wygrywają

Autor: Krzysztof Sarna

Wtorkowe mecze polskich drużyn dobiegły końca. I o ile w Snow Sweet Snow 2 kompletnie nie poszło, ponieważ ujrzeliśmy dwie porażki, tak w 36. sezonie ESEA Premier już tak. 

Najlepiej wtorku nie rozpoczęli gracze Anonymo, którzy przegrali z Trident. Rosjanie najpierw wygrali na Nuke’u do dziesięciu, po czym w ten sam sposób odpowiedzieli Polacy. Jednak na Inferno, które było kluczowe, Polacy prowadzili 15:14, ale oponent doprowadził do dogrywki, w której okazał się lepszy. Tym samym “Anonimowi” mają już bilans 0-2 w Snow Sweet Snow 2 i nie mogą sobie pozwolić na błędy. 

Swoje spotkanie w Snow Sweet Snow 2 również przegrało x-kom AGO. “Jastrzębie” nie poradziły sobie z Winstrike. Ekipa z regionu CIS najpierw po zaciętej rywalizacji wygrała Mirage’a do czternastu. 22. drużyna świata podbudowana po zwycięstwie zmiażdżyła Polaków na Vertigo, gdzie triumfowała do sześciu. Karol “rallen” Rodowicz i spółka na ten moment mają jedno zwycięstwo i jedną porażkę, a więc wszystko przed nimi. 

Następnie przeszliśmy do rozgrywek 36. sezonu ESEA Premier. Wszystkie trzy mecze polskich formacji zostały wygrane! Wisła Kraków pewnie wygrała swoje starcie z FATE, które nie miało żadnej historii. Biała Gwiazda rozbiła Bułgarów na Inferno i Trainie, przegrywając łącznie zaledwie jedenaście rund. 

Podopieczni Mikołaja “miniroxa” Michałkówa również bez problemów poradzili sobie z Nemigą. AGO przejechało się na Mirage’u po formacji z regionu CIS, jednak na Inferno trzeba było walczyć, bowiem w pewnym momencie 26. siła świata prowadziła 10:9. “Jastrzębie” w tym momencie szybko wzięły się do roboty i jednocześnie zakończyły starcie na drugiej mapie.

Ze zwycięstwa cieszyli się także reprezentanci MAD DOG’S PACT. Kacper “darko” Ściera po dość ciekawym meczu z LDLC dopisali trzy punkty do tabeli ESEA Premier. Nadwiślańska ekipa triumfowała nad francusko-belgijskim kolektywem kolejno do dziesięciu i dwunastu. 

Wtorkowe wyniki polskich ekip prezentują się następująco:

Anonymo 1:2 Trident – Nuke 10:16, Train 16:10, Inferno 17:19

x-kom AGO 0:2 Winstrike – Mirage 14:16, Vertigo 6:16

Wisła All iN! Games Kraków 2:0 FATE – Inferno 16:8, Train 16:3

x-kom AGO 2:0 Nemiga – Mirage 16:6, Inferno 16:13

MAD DOG’S PACT 2:0 LDLC – Inferno 16:10, Train 16:12