Respawn.pl

Wargame: Red Dragon za darmo na EPIC Games Store

Autor: Michał Maćkowski
Wargame: Red Dragon

EPIC Games Store kontynuuje cotygodniowe rozdawnictwo gier za darmo. Tym razem gracze do swojego konta mogą przypisać wojennego RTS’a Wargame: Red Dragon.

Przed ostatni tydzień na EPIC Games Store za darmo mogliśmy otrzymać Sunless Sea, czyli  roguelike’owy RPG. Tym razem przenosimy się w realia wojenne, bo do 11 marca do swojego konta możecie dodać Wargame: Red Dragon.

Wargame: Red Dragon to wojenny RTS, w którym toczymy wojnę na dużą skalę, gdzie ścieramy ze sobą siły Zachodu i krajów bloku komunistycznego. Do dyspozycji mamy wojska między innymi Korei Północnej i Południowej, Japonii czy Układu Warszawskiego.

Gra swoją premierę miała w 2012 roku i jest to ostatnia część serii, jaką firma Eugen Systems wypuściła. Tytuł francuskich deweloperów możecie odebrać do 11 marca, klikając tutaj.

Natomiast już 11 marca na EPIC Games Store dostępna będzie gra, w której będziemy musieli osiedlić się na Marsie. Gra nieco na czasie, patrząc na ostatnie wydarzenia i lądowanie łazika Perseverance na czerwonej planecie.