Respawn.pl

Wasps e-Sport z dywizją CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

Na Polskiej scenie e-sportu właśnie pojawiła się nowa organizacja, Wasps e-Sport. “Osy” zdecydowały się na rozpocząć swoją działalność od przyjęcia dywizji CS:GO. W jej skład wchodzą tacy zawodnicy jak Krzysztof “stark” Lewandrowski czy Marcin ‘LTN’ Krzemiński.

Drużyna w najbliższych tygodniach będziemy mogli zobaczyć w cyklicznych turniejach GFINITY oraz Fantasy Expo Challenge. Pierwszy sprawdzań na imprezie planują w połowie maja na “Let’s Play Częstochowa”.

Oprócz wspomnianych już graczy w zespole znajdują się zawodnicy z przeszłością w takich drużynach jak Gdańs Lions, noMERCY czy XPC-Gaming. Pełen skład prezentuje się następująco:

  • Marcin ‚LTN’ Krzemiński
  • Michał ‚molsi’ Łącki
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Krzysztof „stark” Lewandrowski
  • Dawid „lunAtic” Cieślak

Krzysztofa “stark” Lewandrowskiego wypowiada się o organizacji w samych superlatywach i liczy na owocną współpracę:

“Z dniem dzisiejszym dołączamy do organizacji WASPS – organizacja nieznana ale z naszej perspektywy wydaje się jak najbardziej profesjonalna.Jesteśmy bardzo szczęśliwi że możemy być częścią tej organizacji.Czujemy że ta platforma jest perfekcyjna dla nas i mamy nadzieje że pozwoli nam wejść na większy poziom i być w przyszłości top drużyną.Dziękujemy organizacji WASPS za tą szanse.”

Oświadczenie wydał także CEO Wasps e-Sports, Ernest ziółkowski:

Od powstania organizacji, rozglądaliśmy się na scenie Counter Strike. Udało nam się pozyskać samych doświadczonych graczy i jesteśmy pewni, że już niebawem będzie o nich głośno. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak utalentowani gracze dołączyli do naszej organizacji.

Zarówno organizacji jak i zawodnikom życzymy sukcesów a przede wszystkim wytrwałości i stabilności bo tego najczęściej brakuje na naszej rodzimej scenie.
źródło: komunikat prasowy