Respawn.pl

Wicemistrzowie Świata FIFA 22 zawitają do Hejt Parku na Kanale Sportowym

Autor: Michał Maćkowski
FIFA

Już dzisiaj polska reprezentacja w FIFA 22 zagości na Kanale Sportowym w Hejt Parku. Cała trójka zawodników wraz z menadżerem porozmawia z widzami oraz Michałem Polem na temat zdobytego niedawno wicemistrzostwa świata w FIFA 22.

Emocje po ostatnich finałach Mistrzostw Świata FIFA 22 już nieco opadły. Polacy w składzie: Damian “damie” Augustyniak,  Kacper “Furman” Furmanek, Bartosz “bejott” Jakubowski i pod okiem menadżera Jarosław Radzio zdobyli wicemistrzostwo świata w FIFA 22. Polacy w finale przegrali po wyrównanym starciu z Brazylią i do Polski wrócili ze srebrnymi medalami.

Kolejny esportowcy w Hejt Parku

Czas na kolejny esportowy Hejt Park na Kanale Sportowym. Tym razem gośćmi Michała Pola będą polscy gracze FIFA 22, którzy byli na ustach wszystkich fanów esportu w Polsce i nie tylko! Polacy jako debiutanci na FIFA ENATIONS CUP zajęli drugie miejsce, przegrywając w wielkim finale z Brazylią.

Przeczytaj więcej – Kolejny Polak z kartą FUT Hero w FIFA 23?

Polski zespół w drodze po wicemistrzostwo świata pokonał między innymi Portugalię, która była jednym z faworytów do zwycięstwa całego turnieju. Jednak to spotkanie półfinałowe ze Szwedami przyniosło nam niesamowite emocje, a to ze względu na wymarzoną wręcz grę polskiej kadry, która przejechała się walcem po rywalach. Co ważne sam turniej miał bardzo dobrą oglądalność na kanałach TVP Sport. Nic dziwnego, bowiem niecodziennie Polacy grają w finałach Mistrzostw Świata.

Dlatego już dzisiaj o 20:00 na Kanale Sportowym, gośćmi Michała Pola będzie cały polski zespół, na czele z menadżerem Jarosławem Radzio, który skradł serca kibiców dopingiem swoich zawodników i cieszynkami, jakie wykonywał po strzelonych bramkach naszej reprezentacji. Hejt Park możecie oglądać pod tym adresem.