Respawn.pl

Widz trafił nóż na finale Majora? Jest jedno ale…

Autor: Maks Bartosik
Kosa Major

Kilkanaście tysięcy osób obecnych w Accor Arena w Paryżu biło brawo jednemu z widzów, który trafił w skrzynce nóż podczas meczu finałowego. Jak się jednak okazuje, w całej tej historii jest pewien haczyk.

Podczas trwającego obecnie wielkiego finału BLAST.tv Major Paris 2023 na trybunach nie brakuje emocji. W przerwie między rundami realizator wychwycił jednego z widzów, który postanowił otworzyć skrzynkę przed publicznością zgromadzoną w Accor Arena. Jak się okazało, w tej skrzynce wylosował nóż, na co publiczność zareagowała ogromnymi brawami.

Klip z momentu wydropienia kosy szybko obiegł internet i stał się hitem. W końcu wielu już próbowało otworzyć skrzynkę na wizji, jednak niewielu udało się trafić coś wartościowego. Jak się jednak okazuje, wspomniany widz który miał trafić kosę, w rzeczywistości strollował wszystkich oglądających.

Jeden z użytkowników Twittera dokładnie przyjrzał się nagraniu z momentu wydropienia kosy i zauważył pewną dosyć ważną nieścisłość. Otóż w sierpniu 2022 Valve dodało do CS:GO opcję podglądu skinów dostępnych w skrzynce, a na nagraniu tej opcji nie widać. Oznacza to, że widz najzwyczajniej w świecie odpalił nagranie jak ktoś trafił kosę, tylko zapomniał o tym istotnym szczególe.