Respawn.pl

Strona główna » WIELKI WYCIEK GTA VI! JEST NAWET GAMEPLAY, ŻEŃSKA POSTAĆ I WIELE INNYCH

WIELKI WYCIEK GTA VI! JEST NAWET GAMEPLAY, ŻEŃSKA POSTAĆ I WIELE INNYCH

Autor: Krzysztof Sarna

To, że trwają prace nad GTA VI – wiemy raczej wszyscy. Co jakiś czas co prawda pojawiały się plotki na temat opracowywanej gry, jednakże bardziej opierały się one na domniemaniach i spekulacjach. Tym razem do sieci wyciekł jednak godzinny film, który obrazuje to, co czekać ma nas w Grand Theft Auto VI. Materiał jest autentyczny, co potwierdziło samo Rockstar Games.

Dokładnie wczoraj zrobiło się bardzo głośno w kontekście opracowywanej gry GTA VI. Do sieci wyciekło naprawdę sporo materiałów z gameplayu, które złączone w jeden film dają prawie godzinę oglądania. Sam wyciek i to, co obserwujemy na materiałach wideo, pochodzi z wersji deweloperskiej. Najprawdopodobniej wszystko zostało uwieńczone na konsoli PlayStation 4. Pojawia się naprawdę sporo ciekawych rzeczy, a do najciekawszej zaliczyć można drugą postać, którą będzie kobieta!

Rockstar Games potwierdza

Nie cichnie szum i wielkie zamieszanie po tym, jak w Internecie światło dzienne ujrzał wielki wyciek z Grand Theft Auto VI – nadal opracowywanej gry przez Rockstar Games. Już na samym starcie należy podkreślić, że tym razem materiały są autentyczne, co potwierdził sam wydawca.

Niedawno mieliśmy do czynienia z włamaniem do sieci, w którym nieupoważniona osoba trzecia nielegalnie uzyskała dostęp i pobrała poufne informacje z naszego systemu, w tym nagrania z wczesnego etapu rozwoju następnego Grand Theft Auto. W tej chwili nie przewidujemy żadnych zakłóceń w naszych usługach gier na żywo ani żadnego długoterminowego wpływu na rozwój naszych bieżących projektów.

 

Jesteśmy bardzo rozczarowani, że w ten sposób udostępniliśmy Wam wszystkie szczegóły naszej następnej gry. Nasza praca nad następnym Grand Theft Auto będzie kontynuowana zgodnie z planem i jak zawsze jesteśmy zaangażowani w dostarczanie Tobie, naszemu graczowi, wrażeń, które naprawdę przerosną Twoje oczekiwania. Wkrótce zaktualizujemy wszystkich ponownie i oczywiście odpowiednio wprowadzimy Cię do następnej gry, gdy będzie gotowa. Dziękujemy wszystkim za nieustanne wsparcie w tej sytuacji. 


Co m.in. pojawia się w przecieku?

Prawie godzinny materiał wideo to rzeczywiście temat rzeka. Mimo tego, że to głównie materiały testowe, to jednak są takie, gdzie dostrzec możemy autentyczny gameplay. Uświadczymy tu minimapę, czy lokację, którą jest Vice City. Sama grafika w dużym stopniu jest podobna do tej z Grand Theft Auto V. 

Spore wrażenie na gamerach może zrobić druga postać, o której jednak spekulowano już od jakiegoś czasu. Ma ona na imię Lucia, natomiast mężczyzna to Jason. 

Warto jeszcze na samym końcu pamiętać, że mimo że Rockstar potwierdziło wyciek, tak nie wszystkie z tych rzeczy pojawią się w finalnej wersji gry. Film wygląda jeszcze jak na wstępne prace, więc najprawdopodobniej wiele może się tu zmienić.

Cały materiał, który liczy 53 minuty można zobaczyć poniżej: