Respawn.pl

Wielkie HONORIS bliżej awansu na ESL Challenger Melbourne! W grze także Let us cook oraz AGO

Autor: Michał Maćkowski
TAZ Honoris

Czwartek nie będzie nudny dla polskich kibiców CS:GO! W akcji łącznie zobaczymy trzy polskie formacje, w tym Honoris, które fantastycznie spisuję się w kwalifikacjach do ESL Challenger Melbourne.

Polskie drużyny jak i kibice nie mają wolnego dnia od cs’owych emocji. Wczorajszy dzień na pewno dostarczył sporo wrażeń fanom Honoris, które jak do tej pory fantastycznie pokazuję się w zamkniętych kwalifikacjach do turnieju w Australii.

Honoris dwa kroki od ESL Challenger Melbourne

Najwięcej uwagi skupia na sobie dzisiaj ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa, która fantastycznie spisuje się w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Challenber Melbourne. Polska formacja rozpoczęła walkę o wyjazd od Australii od otwarty eliminacji, a już dzisiaj powalczy w finale górnej drabinki zamkniętych kwalifikacji. Wczorar Honoris pokonało najpierw Copenhagen Flames, a następne zrzuciło do dolnej drabinki graczy FORZE. Dzisiaj natomiast polski zespół zagra z ECSTATIC i jeżeli wygra, to jest o krok od awansu na turniej w Australii z pulą nagród 100 000$.

Na serwertach także AGO i Let us cook

Nie samym Honoris będą dzisiaj emocjonować się polscy kibice, na których czekają także pojedynki z udziałem Let us cook oraz AGO. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w meczu o awans do fazy pucharowej czwartego sezonu CCT North Europe zawalczy z brytyjskim Viperio. Natomiast jastrzębie w pierwszym spotkaniu w CCT West Europe Series 2 zawalczą z francuskim HEET.

Harmonogram spotkań na dziś