Respawn.pl

Wiemy kiedy odbędzie się pierwszy major w Counter-Strike 2!

Autor: Maks Bartosik
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Valve poinformowało, że nadchodzący major w Paryżu będzie ostatnim rozegranym w wersji Global Offensive. Poznaliśmy również datę pierwszego turnieju rangi major w Counter-Strike 2.

Z każdym kolejnym dniem poznajemy kolejne informacje dotyczące nowej wersji Counter-Strike. Wiemy już o tym jak będą funkcjonowały granaty czy o braku tickrate, a spora część graczy może już testować Counter-Strike 2 w wersji beta. Dzisiaj Valve ogłosiło kolejną ważną informację dotyczącą nowej wersji Counter-Strike.

Dotyczy ona najważniejszego turnieju na profesjonalnej scenie CS – majora. Producenci gry poinformowali, że nadchodzący Blast.TV Major Paris 2023 będzie ostatnim rozegranym na wersji Global Offensive. Nie jest to oczywiście nic zaskakującego, biorąc pod uwagę fakt że premiera Counter-Strike 2 zaplanowana jest na lato tego roku.

O wiele bardziej interesujący jest fakt, że Valve ogłosiło również datę pierwszego turnieju rangi major w nowej wersji Counter-Strike’a. Odbędzie się on w marcu 2024 roku, co oznacza że w tym roku czeka nas tylko jeden major – w Paryżu.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce