Respawn.pl

Wiemy kiedy zadebiutuje nowy skład Snax’a

Autor: Michał Maćkowski
Snax, Let us cook

Janusz “Snax” Pogorzelski rozpoczął nieoficjalnie kolejne wyzwanie w swojej karierze. Były gracz Virtus.pro tworzy nowy zespół międzynarodowy, który zadebiutuje już w najbliższy czwartek. 

Kolejny międzynarodowy zespół z Polakami w składzie jest na horyzoncie. O nowym składzie Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego mówi się już od kilku tygodni, lecz cały czas nie znamy ostatecznych nazwisk. Być może najbliższy debiut wyjaśni nieco kwestii i dowiemy się, jak będzie wyglądał oficjalny skład.

Snax i fr3nd z nowym wyzwaniem

Fani Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego nie mogą doczekać się powrotu polskiego dzika do profesjonalnej rywalizacji. Ostatnie tygodnie opierały się na plotkach, które w dużej mierze okazywały się prawdziwe. W składzie z Januszem miał być również Michał “MICHU” Müller, jednak najbliższy debiut zespołu przynosi zmiany.

Let us cook – pod taką nazwą zobaczymy nowy zespół Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w pierwszym oficjalnym meczu w ramach trzeciego sezonu CCT North Europe Series. Już w najbliższy czwartek o godzinie 10 drużyna rozegra spotkanie przeciwko francuskiemu GenOne. Transmisja dostępna będzie tutaj.

Brak MICHA, Dwóch Polaków, Duńczyk i gracze z Rumunii

Nowy skład Snaxa zadebiutuje w czwartek i to w nieco innym składzie, niż było to mówione na początku. Oficjalnie w zespole na najbliższy czwartek znajdą się: Janusza “Snax” Pogorzelski, Sebastian “fr3nd” Kuśmierz, Duńczyk Mikkel ‘Maze” Sparvath oraz dwóch graczy z Rumunii – Alexandru “s0und” Ștefan i Raul “Blytz” Gligor.