Respawn.pl

Wisła Kraków kontra Illuminar o awans do dalszego etapu SSS 3 Regionals

Autor: Krzysztof Sarna

Piątek będzie tym dniem, w którym ujrzymy polskie derby, które jednocześnie będą jedynym spotkaniem z udziałem polskich formacji. Starcie to jednak będzie toczyć się o wielką stawkę, wszak tą jest awans do kolejnego etapu Snow Sweet Snow 3 Regionals. 

Takiego starcia nie można przegapić. Dwie polskie formacje i awans do następnego etapu Snow Sweet Snow 3 Regionals. To po prostu trzeba obejrzeć. Aktorami dzisiejszego spektaklu będzie Wisła All iN! Games Kraków oraz Illuminar Gaming. 

Pojedynek rozpocznie się równiutko w samo południe, a więc o godzinie 12:00. Obie drużyny rozegrały dwa starcia i jedno okazało się zwycięskie, a drugie przegrane. Jednak w miniony wtorek nie doszło do spotkania tych drużyn. Biała Gwiazda przegrała z HONORIS, które awansowało z pierwszego miejsca, ale poprawiła się w starciu z Izako Boars. Natomiast Illuminar Gaming wystartowało od zwycięstwa przeciwko “Dzikom”, ale również nie znalazło sposobu na Filipa “NEO” Kubskiego i spółkę. 

Można zatem stwierdzić, że zarówno klub z Krakowa, jak i IHG przeszły identyczną drogę do dzisiejszego starcia. Pretendentem do zwycięstwa wydaje być jednak Wisła, która aktualnie zajmuje 40. miejsce w światowym rankingu HLTV, podczas gdy zawodnicy Jędrzeja “Bogdana” Rokity 79.

12:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Illuminar Gaming – BO3 [Transmisja]