Respawn.pl

Wisła Kraków zaczyna przygodę w play-off Pinnacle Cup

Autor: Krzysztof Sarna

Już dzisiaj czekają nas wielkie esportowe emocje. Wisła All iN! Games Kraków zagra w pierwszej rundzie fazy play-off Pinnacle Cup 2021, gdzie przeciwnik nie będzie łatwy. 

Po chwili przerwy Wisła wraca do rozgrywek Pinnacle Cup. Biała Gwiazda mogła złapać nieco oddechu, a to za sprawą w miarę szybkiej przeprawy przez główny etap zawodów.

Biała Gwiazda rozegra dzisiaj spotkanie w ramach pierwszej rundy play-off. Oponentem klubu z Krakowa będzie GODSENT. Wiślacy nie rozpoczęli dobrze fazy grupowej, ponieważ przegrali z EXTREMUM. Jednak później było już tylko lepiej, ponieważ podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego odprawili kolejno: Apeks, Winstrike oraz Sinners. 

O godzinie 19:00 dojdzie do spotkania z innym rywalem. Będzie to GODSENT, na pokładzie którego zasiadają Brazylijczycy. Ekipa z kraju kawy również potrzebowała czterech meczów, żeby znaleźć się w dzisiejszym pojedynku. GODSENT nie znalazło sposobu na Endpoint, ale radziło sobie z TeamemOne, Tricked i Copenhagen Flames. Epitacio “TACO” de Melo i spółka zajmują aktualnie 43. pozycję w światowym rankingu HLTV, a więc tracą do Wiślaków trzy miejsca. 

Wygrany tego starcia zagra w niedzielnym ćwierćfinale, gdzie czeka już Gambit. Początek tego meczu będzie miał miejsce o godzinie 13:00.

19:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. GODSENT – BO3 [Transmisja]