Respawn.pl

World War Z – Dziś premiera najnowszego shootera od Saber Interactive!

Autor: Marcin Skrętkowicz
World War Z

Zbierzcie przyjaciół i wspólnie stawcie czoła hordom nieumarłych w kipiącym akcją shooterze kooperacyjnym opartym na hitowym filmie od Paramount Pictures. Od dziś szukajcie World War Z na PS4 i Xbox One w dobrych sklepach z grami.

Ludzkość jest na skraju wymarcia. Od Nowego Jorku przez Moskwę po Jerozolimę nieprzerwanie rozprzestrzenia się apokalipsa nieumarłych. W obliczu końca zahartowani nieliczni zbierają się razem, by zwalczać hordę. W World War Z gracze będą mieli szansę walczyć z zombie i podążać śladami filmowego Brada Pitta w trzech, zupełnie różnych miastach.  Każdy z bohaterów czteroosobowej drużyny ma zupełnie inną specjalizację, uzbrojenie i drabinkę rozwoju, według której będzie się rozwijał w miarę postępu gry. Dodatkowo, gracze mają do wyboru rozbudowany arsenał broni, który mogą ulepszać. W grze znajduje się także modny ostatnio system wznoszenia fortyfikacji. Rozgrywka będzie odbywała się z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

https://www.youtube.com/watch?v=ON2Ucyvt3gY&mc_cid=7e5101352a&mc_eid=1040eb21a1

Z pewnością sporo emocji dostarczy graczom tryb PvPvE, w którym dwa czteroosobowe zespoły walczą nie tylko przeciwko sobie, ale także stawiają czoła zombie, które będą podążały za hałasem. Im więcej jadki, tym więcej zombie!

Cechy gry:

  • Prowadź bitwy z setkami zombie – silnik Swarm Engine™ płynnie przetwarza nieprawdopodobne starcia z nieumarłymi hordami. Zaawansowana mechanika flaków zapewnia ohydnie satysfakcjonujące doznania.
  • Kooperacyjne kampanie fabularne – próbuj przetrwać w różnych miejscach świata, kierując wyjątkowymi drużynami w walce o przeżycie.
  • Walcz o przetrwanie z innymi graczami – kilka pełnych emocji trybów gracz vs gracz vs zombie uzupełnia kooperacyjny tryb kampanii.
  • Rośnij w siłę – odblokowuj wzmocnienia broni i rozwijaj 6 różnych klas postaci.

World War Z dostępna jest w większości dobrych sklepów z grami.