Respawn.pl

WorldEdit bije trzy LANowe rekordy w trakcie ELEAGUE

Autor: Sergiusz Lelakowski

To jest niesamowite. We wczorajszym meczu Echo Fox vs. Flipsid3, Georgy “WorldEdit” Yaskin ustanowił aż trzy rekordy w rozgrywkach LANowych. Dzisiaj jest na ustach i oczach wszystkich fanów sceny CS:GO.

Aktualnie trwają rozgrywki grupy E ELEAGUE, gdzie mierzą się ze sobą drużyny Na’vi, mousesports, Flipsid3 i Echo Fox. Mecze grupowe rozgrywane są w formacie BO2, każdy z każdym.

Wczoraj byliśmy świadkami czegoś niebywałego. Powołując się na informacje podane przez HLTV.org, WorldEdit pobił trzy ustanowione rekordy w rozgrywkach LANowych kiedykolwiek. Dotyczą one indywidualnych wyników gracza w trakcie trwania tylko jednej mapy.

Podczas gry na Train, w meczu Flipsid3 vs. Echo Fox, WorldEdit miał 37 fragów i tylko 6 razy padł ofiarą drużyny z USA. Georgy zabił aż 31 razy w pierwszej połowie mapy Train, do tego ustanowił rekord największej średniej ilości killów (2.04), a jakby tego było mało, uzyskał największy do tej pory Rating na poziomie 3.42.

“Szkoda, że Echo Fox nie wytrzymało więcej rund. Chciałbym zobaczyć, co zrobiłby WorldEdit mając dla siebie ich aż 30.” – napisał Thorin na swoim profilu twitter.

Na naszych oczach zmienia się historia. WorldEdit musi być w kapitalnej formie, skoro znacząco wpłynął na znakomity wynik Flipsid3, a do tego ustanowił aż trzy rekordy na jednej mapie.

Na koniec pytanie do Was. Jaki najwyższy wynik w podanych kategoriach, w trakcie jednego spotkania pamiętacie?