Respawn.pl

Woro2k wylatuje z Monte! Transfer Hadesa i Keia coraz bliżej?

Autor: Maks Bartosik
Woro2K

Woro2k nie będzie już dłużej graczem Monte. Tak brzmi oficjalny komunikat organizacji, co potwierdzałoby wczorajsze doniesienia o transferach Keia i Hadesa do ukraińskiej organizacji.

Od kilku dni na scenie CS2 znowu się gotuje. Letnia shuffla transferowa rozkręca się na dobre i transfer Snaxa do G2 nie jest jedynym tego potwierdzeniem. Wczoraj pojawiły się informacje, że ukraińska organizacja Monte zamierza dokonać kilku zmian w składzie, a w te zamieszani mają być nasi polscy zawodnicy – Hades i Kei.

Woro2k opuszcza Monte!

Ale zanim ktoś przyjdzie, to ktoś musi odejść. I tak jest także w tym przypadku, bowiem ukraińska organizacja oficjalnie poinformowała o rozstaniu z dotychczasowym snajperem i prowadzącym zespołu – Woro2k. Ukrainiec reprezentował jej barwy od lipca 2022 roku, gdy przeszedł do Monte z MAD Lions. Woro2k wystąpił w barwach Monte m.in. podczas BLAST.tv Major Paris 2023, gdzie wtedy jeszcze ukraiński skład doszedł do ćwierćfinału turnieju.

Warto zauważyć, że po odejściu Woro2k, w składzie Monte został tylko jeden reprezentant Ukrainy – DemQQ. A to trochę kłóci się z wczorajszym tweetem organizacji, który zapowiadał dwóch Ukraińców w składzie. Czy w ten sposób otwiera się szansa dla KrasnaLa na pozostanie w zespole? Najprawdopodobniej tak, a to by oznaczało, że przy składzie pojawiłaby się polska flaga!