Respawn.pl

woxic powraca do profesjonalnej rywalizacji. Drużyna tureckiego snajpera poszukuje nowej organizacji!

Autor: Marcin Kapusta

Jeden z najlepszych snajperów na scenie CS:GO, Özgür “⁠woxic⁠” Eker powróci do gry. Drużyna, z którą się związał, aktywnie poszukuje organizacji do reprezentowania!

Po sześciu miesiącach nieaktywności, Özgür “⁠woxic⁠” Eker zamierza powrócić do profesjonalnej rywalizacji. Za pośrednictwem Twittera poinformował, że jego nowy zespół poszukuje wsparcia ze strony organizacji. Turek na łamach portalu HLTV przyznał, że nie chce ujawnić pełnego składu, ponieważ niektórych graczy nadal obowiązują kontrakty, które w najbliższym czasie wygasną.

woxic pozostaje wolnym agentem od czasu odejścia z Cloud9 w styczniu. Z tą drużyną miał zdominować CS-ową arenę, jednak projekt szybko spalił na panewce. Wyniki były tragiczne, a sytuacji nie ułatwiała pandemia koronawirusa i jej następstwo w postaci internetowej rzeczywistości. Warto jednak przypomnieć, że największe triumfy święcił z mousesports w 2019 roku. Pod banderą “Myszek” zwyciężył m.in. finały 10. sezonu ESL Pro League, CS:GO Asia Championships oraz DreamHack Open Tours. Ponadto został uznany przez redakcję HLTV 12. najlepszym graczem CS:GO.