Respawn.pl

Strona główna » Wspólny napój Logana Paula i KSI partnerem Arsenalu

Wspólny napój Logana Paula i KSI partnerem Arsenalu

Autor: Aleksander Kurcoń

Youtuberzy czynią coraz większe kariery i zahaczają o największe marki na świecie. Tym razem mowa o Loganie Paulu i KSI, których napój Prime został oficjalnym partnerem nawadniającym Arsenalu.

Dawniej rywale, teraz wspólnicy. Logan Paul i KSI połączyli siły w styczniu 2022 roku, by stać się twarzą marki PRIME . To napoje nawadniające o różnych smakach. Zapewne produkt jest hitem sprzedażowym zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i Wielkiej Brytanii. Promocja napoju będzie jeszcze większa po tym, jak marka nawiązała współpracę z Arsenalem.

CZYTAJ TAKŻE: Nervarien: W pierwszych dwóch latach streamowania dokładałem więcej niż zarabiałem

Arsenal to jeden z największych klubów piłkarskich świata. Co ciekawe KSI jest prywatnie fanem Kanonierów. Londyńska drużyna od zbliżającego się sezonu będzie miała nowego “oficjalnego partnera nawadniającego”. Będzie nim PRIME.

Napoje od Logana Paula i KSI będą sprzedawane podczas meczów domowych na Emirates Stadium. Sprzedaż rozpocznie się już w pierwszy weekend sierpnia, kiedy to wystartuje Premier League. Współpraca z Arsenalem była zapewne inicjatywą KSI, jako że youtuber jest kibicem tego klubu. Sam Logan Paul nie jest raczej kojarzony z piłką nożną, zwłaszcza, że jest to amerykański twórca.

Obaj panowie są jednymi z najpopularniejszych influencerów na świecie. Sławę zdobyli na YouTube, jednak obecnie są bardziej postaciami medialnymi, tworzącymi kontent, piosenki, a nawet walczącymi na galach bokserskich.