Respawn.pl

Wszyscy mówią o Source 2, a CS:GO znowu pobił rekord!

Autor: Michał Maćkowski
grafika z CS:GO

CS:GO ostatnimi dniami żyje głównie wieściami na temat nadchodzącego nowego silnika. Jednak mało kto zauważył, że gra ponownie pobiła swój rekord, jeśli chodzi o liczbę użytkowników grających w jednym momencie. 

Nie ma co ukrywać, że CS:GO aktualnie żyje informacjami i ostatnimi działaniami Valve, które mówią wprost – Source 2 już niedługo stanie się faktem. Pędząca lokomotywa, do której siadła już duża część społeczności czeka na nowe informacje, jednak mało kto zauważył, że znowu gra pobiła swój dotychczasowy rekord.

Source 2 przyćmiło nowy rekord CS:GO

Piątego marca CS:GO oficjalnie pobiło swój dotychczasowy rekord pod względem ilości graczy, którzy w jednym momencie znajdowali się w grze. W najpopularniejszego FPS’a na świecie grało wtedy bowiem aż 1 378 447 graczy i nie wykluczone, że rekord już niedługo ponownie zostanie pobity, co kilkukrotnie działo się w lutym. Wcześniejszy wynik wynosił 1 365 274 graczy.

steandb

fot. SteamDB

Luty bardzo dobry dla gry

W ubiegłym miesiącu CS:GO kilkukrotnie pobijał swoje rekordy i nie wykluczone, że aktualny ustalony wynik piątego marca także długo nie wytrzyma. Najwięcej graczy gra w grę w weekendy i bardzo możliwe, że już jedenastego lub dwunastego marca ponownie doczekamy się nowego rekordu.