Respawn.pl

Wtorek dniem polskich derbów! Startuje Snow Sweet Snow 3

Autor: Krzysztof Sarna
TaZ

Dzisiaj nie ma nawet mowy o międzynarodowych pojedynkach z udziałem polskich drużyn. To wszystko za sprawą startującej trzeciej odsłony Snow Sweet Snow, w której będziemy obserwować polskie derby.

Jednak nie tylko Snow Sweet Snow 3 Regionals dzisiaj będziemy podziwiać. Ujrzymy także jedno spotkanie w ramach 36. sezonu ESEA Premier, jednak i tam również naprzeciwko siebie staną rodzime formacje. 

Wszystko rozpocznie się o godzinie 15:00, kiedy to na serwerze spotka się Izako Boars i Illuminar Gaming. “Dziki” będą niesamowicie zmotywowane, by wygrać to spotkanie. Wszystko za sprawą porażki w niedzielę w półfinałowym starciu zamkniętych kwalifikacji do Fantasyexpo Spring Cup

O tej samej porze rywalizować będą zawodnicy Wisły All iN! Games Kraków i HONORIS. Jedni mają za sobą udany okres, natomiast drudzy nie koniecznie. Wiślacy w minionym czasie awansowali do fazy play-off Pinnacle Cup. Natomiast FIlip “NEO” Kubski i spółka przegrali w decydującym starciu grupy A zamkniętych kwalifikacji do Fantasyexpo Spring Cup z Pompą. 

O godzinie 18:00 toczyć się będą starcia wygranych, jak i przegranych drużyn. Drużyna, która ulegnie w tym drugim pojedynku, pożegna się z turniejem. Natomiast zwycięzca pierwszego awansuje do głównego etapu. Z kolei dwie pozostałe formacje zmierzą się w decydującym starciu.

Gdyby na dzisiaj było mało derbów, zapraszamy do ESEA Premier. Tam ujrzymy starcie x-kom AGO oraz MAD DOG’S PACT. Murowanym faworytem do zwycięstwa są “Jastrzębie”, które są ewidentnie w gazie. Wczoraj Karol “rallen” Rodowicz i kompani zawitali do TOP30 światowego rankingu HLTV. Aktualnie po sześciu spotkaniach zgromadzili dwanaście punktów w grupie B i plasują się na trzeciej pozycji. Natomiast PACT po takiej samej liczbie rozegranych potyczek ma tylko trzy punkty i jest przedostatnie. 

Harmonogram wtorkowych starć Polaków prezentuje się następująco:

15:00 | Izako Boars vs. Illuminar Gaming – BO3 [Transmisja

15:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. HONORIS – BO3 [Transmisja]

18:00 | Mecz wygranych grupy D Snow Sweet Snow 3 – BO3

18:00 | Mecz przegranych grupy D Snow Sweet Snow 3 – BO3

19:00 | x-kom AGO vs. MAD DOG’S PACT – BO3